TOMED

Rehabilitacja

Sopot, al. Niepodległości 648/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena nowy temat Moja historia zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Od zawsze wmawiano mi że...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Krzychu - ocena nowy temat Szanowny Panie Tomku i Szanowny Zespole TOMED, Chciałbym z całego serca...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 19 marca 2024

Irena Lis - ocena efekt przeszedł oczekiwania - świetni
~Irena Lis
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Małgorzata - opinia Dziecko 16 lat, po latach beznadziejnej pomocy u pseudo rehabilitantów...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2023

Elżbieta - opinia O Centrum Medycznym i panu Tomku dowiedziałam się od znajomej, która...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

MT - opinia Rzadko do tej pory odwiedzałem Polskę mieszkając w Kanadzie. W te wakacje...
~MT
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Adam M - opinia Dostałem namiar na Tomed od kolegi z Warszawy, który dzięki nim uniknął...
~Adam M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Agnieszka - opinia Od kilkunastu lat borykałam się z dużymi bólami kręgosłupa lędźwiowego....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Najlepsze co mogło mnie spotkać to to, że trafiłam do Centrum Rehabilitacji...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

Adrian Z. - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny zespół rehabilitacji Z bardzo dobrom organizacją i...
~Adrian Z.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

EM - opinia wątek zamknięty Do Tomedu trafiłam po pierwszej ciąży, kiedy pogorszyły się wieloletnie bóle...
~EM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Do TOMEDu trafiłam z polecenia i jestem zachwycona! Miałam już problemy z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Pan M - opinia wątek zamknięty W zeszłym roku miałem bardzo ciężki wypadek, wszyscy lekarze po tym jak...
~Pan M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Zed - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług TOMED w zeszłym roku. Trafiłem za namową kumpla, ponieważ...
~Zed
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Działa cuda wątek zamknięty Kontakt do Tomedu wpisuje w kategorie bezcenne. Od początku roku nie mogłam...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Prezent na święta B.N. wątek zamknięty Od 9 lat mialam problem z kością ogonową.Nie mogłam siedzieć..Do tego zanim...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 grudnia 2018

Witam wątek zamknięty Jestem alpinista przemysłowym w tym roku wypadł mi dysk wdała się przepuklina...
~Samuel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Stwardnienie rozsiane wątek zamknięty Do pana Tomka trafiłam z polecenia pewnie jak większość . Miałam świadomość...
~Ewa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Tomed na ratunek!! wątek zamknięty Do tomedu trafiłem z polecenia członka rodziny. W czerwcu 2017 rok po...
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

POLECAM wątek zamknięty Do Tomedu trafiłam kilka lat temu z polecenia neurochirurga, po operacji...
~magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry