Widok

Cesarskie cięcie ze skierowaniem od psychiatry o tokofobi

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć!
Za 13 tygodni rodzę pierwsze dziecko.
7 lat temu przechodziłam depresje, która zaczyna wracać za sprawą porodu.
Jak na początku o nim nie myślałam i nie rozmawiałam tak od 3 tygodni nie potrafię myśleć o niczym innym.
Mam problemy ze snem, budzę się co 2 godziny.
Drętwieją mi ręce, mam okropne bóle brzucha i głowy. Fizycznie nic mi nie dolega, w nocy na dyżurze w Akademi przebadali mnie całą i objawy są somatyczne na tle nerowym.
Psychiatra mówi, ze to klasyczna tokofobia i chce wystawić skierowanie.
Problem jest taki, ze ponoć w Gdańsku na obu porodówkach maja w d*pie takie skierowania.
Czy któraś miała skierowanie od psychiatry i odmówiono cc?
Jak w Kartuzach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Trójmieście takie skierowania są odrzucane, pozostaje poród prywatny. Zawsze o sposobie rozwiązania ciąży decyduje lekarz porodówki, a oni, wg tego co usłyszałam od ginekologa, skierowań pt. tokofobia w ogóle nie biorą pod uwagę. Nie wiem, czy w Trójmieście znajdziesz publiczny szpital, który wykona cc w oparciu o takie skierowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy udało Ci się umówić gdzieś bez problemu na cc z zaświadczeniem o tokofobii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

do góry