Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na początku było super... wątek zamknięty Po jakimś roku zaczęło sie robić słabiej (w czeskiej knajpie pojawił sie w...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

szału nie ma wątek zamknięty Czy knajpa zmieniła właściciela albo personel? Dwa lata temu opinie...
~ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Wspaniały wątek zamknięty Piękny wystrój,miłe Panie kelnerki i menu rodem z Czech.Wszystko zdrowe i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Czeski Film jest super wątek zamknięty Pyszne jedzenie i najlepsza obsługa w Trójmieście!!!
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam ten lokal ! wątek zamknięty Gdy wracam do tego miejsca zawsze jestem zadowolona, jedzenie smaczne,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Cudowny klimat, cudowna obsługa i wspaniałe potrawy :D Moje ulubione danie to...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

nieciekawie wątek zamknięty zamówiłem schabowy - cienki i suchy plaster mięsa z dużą ilością panierki;...
~Jasio
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Slabo wątek zamknięty Wstapilismy tam na obiad. Zamówiliśmy smażony ser i wołowine długo gotowana....
~Jacek i Iza
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 listopada 2016

Miejsce do którego warto wrócić. wątek zamknięty Byłam tam z mężem i dziećmi. Na start wzięliśmy zupę gulaszową i był to...
~AS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Jest dobrze wątek zamknięty Jest dobrze. Mogłoby byč idealnie. Obsluga miła, trochę za długo czekakiśmy...
~kk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Dobre miejsce wątek zamknięty Nie jestem obiektywny bo kocham wszystko co z Czechami jest związane....
~grego
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Ceske piwko wątek zamknięty Byłyśmy, jadłyśmy i piłyśmy. Było fajnie!
~Maltanki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Jak dla mnie "BOMBA"!!! Ahjooo :)) wątek zamknięty Ekstra lokal, pyszne "żarcie" i swojski klimat , bez sztywnego...
~B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Rewelacja, polecam wątek zamknięty Jestem miłośnikiem Czech i czeskiego jedzenia, więc opinia pewnie nie do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Bardzo sympatyczna knajpka, ale nie dla snobów wątek zamknięty Przede wszystkim - miejsce z bardzo dobrą energią. Jedzenie proste i pyszne,...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Czeski Film wątek zamknięty Wstąpiłem ostatnio do Czeskiego Filmu i pozytywnie się zaskoczyłem!!! Miła...
~Widmo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry