Widok

Chirurg dziecięcy stulejka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam.
Poszukuję chirurga dziecięcego, syn ma stulejkę od urodzenia.
Miesiącami smarowaliśmy maścią od innego chirurga i bezskutecznie. Pani doktor niestety nie należy do osób przyjaznych dzieciom, nie ma podejścia a w dodatku leczenie nie pomaga a syn co chwilę ma stan zapalny.
Jeśli ktoś może kogoś polecić będę wdzięczna.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zaczęliśmy zabawę maścią od kwietnia. Syn ma 4lata, póki co lekarka mówi, że schodzi powoli. Czytałam i słyszałam od znajomej, że mało kiedy daje to efekty i mam obawy, że będzie się to ciągnąć a efektów żadnych.
Chodzimy do lekarki w przychodni Morena, starsza babeczka ale sympatyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem że na Morenie to na NFZ? Bym musiała znowu skierowanie załatwiać, a pediatrę mam prywatnie.
Może ktoś jeszcze może kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na NFZ, ale prywatnie chyba też zapisują. Ogólnie mu czekaliśmy 2tyg na wizytę. Jeden minus jest taki, że są spore opóźnienia. Jednego dnia była obsuwa ponad 2h, za drugim razem tylko 40min. Teraz zapisaliśmy się jako pierwsi pacjencie i tylko 10min
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oki bardzo dziękuję za info będę próbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy też ten problem, urolog dziecięcy zalecił smarowanie hydrokortyzonem i delikatne naciąganie. Samym smarowaniem nic się nie zdziała, trzeba tę skórkę ostrożnie naciągać. U nas pomogło. Jakieś dwa miesiące codziennego smarowania i odciągania skórki i w większości się odkleiła. Obędzie się bez operacji raczej. Przy stanie zapalnym lekarz zalecił najpierw ten stan zapalny wyleczyć 'nasiadówkami' w rumianku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego chirurga dziecięcego z Trójmiasta? Może być prywatnie, oby lekarz znał się na rzeczy. Oczywiście chodzi o stulejkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dr Komasara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżance lekarz też przepisał maść sterydową na stulejkę u jej syna. Nie pomogło. Też wdał się stan zapalny. Na zapalenie stulejki stosowała Octenisept, po załagodzeniu skierowanie na zabieg. Tutaj można więcej o tym przecytać: https://octenisept.pl/stulejka-duzy-problem-malych-chlopcow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (111 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

do góry