Widok

Chirurgiczne usunięcia zęba

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam 2 tyg wczesniej mialam.usowanego zeba normalnie 6 listopada miałam usunietego zęba chrurgicznie dostalam antybiotyk 16 listopada powinnam dość okres ale nie dostałam zrobiłam test ciazowy wyszedl pozytywnie i teraz moj strach jest czy wszystjo będzie wporzadku z ciążą nawet nie przypuszczał ze moge byc w ciazy usowajac zeby bo normalnie 19 pazdziernika mialam okres i teraz jets strach i obawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wydaje mi sie , ze bardziej niebezpieczne byloby, gdybys miala robione rtg a bylabys juz w ciazy.
Najlepiej spytac sie ginekologa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie, nie każdy antybiotyk wpływa negatywnie na ciążę. Zapytaj lekarza, najlepiej ginekologa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli zaliczyłaś wpadkę? Zdarza się, ale może wszystko będzie dobrze. Powiedz lekarzowi w jakich dniach i jaki dokładnie antybiotyk brałaś. Powie ci co dalej, czy jest się czym martwić czy nie. Pamiętaj o braniu kwasu foliowego żeby pomóc dziecku na starcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

do góry