Widok

Chłopi folwarczni ? Sprawdźmy

Stuhr senior dobrze wiedział co mówił, gdy mówił o "chłopach folwarcznych", bo oparł się na motywacji "każdy sądzi według siebie"

Jak dowiedzieli się dziennikarze, pradziadek Stuhra, Leopold, był chłopem ze wsi Wildenduernbach w Austrii, gdzie uprawiał winorośl, a na dodatek prowadził wyszynk, a prababcia także pochodziła z sąsiedniej wsi. Można więc klasowe żale Stuhra zrozumieć, jeżeli na dodatek uwzględni się polską specyfikę głosowania na PIS.

Oto największe poparcie w wyborach 2015 r.otrzymał PIS w gminie Kobylin-Borzymy na Podlasiu, 85%, podczas gdy Platforma 2,7 (dwa, przecinek,siedem). MIeszkają tam potomkowie drobnej szlachty, których zachowania tak skomentował bliski opozycji prof. Jacek Raciborski:

"W gminie Kobylin i sąsiednich występują prawie wyłącznie wsie poszlacheckie, które należy odróżnić od włościańskich. Ich mieszkańcy nie zaznali pańszczyzny. To ludzie wolni, którzy walczyli z kolejnymi najeźdźcami, Siwietami, komunizmem. To ludzie dość zamożni i bardzo pracowici. "

I to by było na tyle..

Mapk serwisu wbdata pokazująca starcie między PISem a Platformą wskazuje na miażdzącą w skali gmin przewagę PIS. Tylko maleńkie enklawy pozostały dla Platformy.:Cała mapka na niebiesko, tylko małe plamki na zółto.

https://twitter.com/wbdata?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Platforma, jak zapowiadałem przy kilku poprzednich wyborach, która ostatnio jeszcze mieściła się na nadmorskich wydmach, teraz została już zepchnięta z wydm do Bałtyku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wszystko pięknie, ale jedyni przyjaciele PIS-u to Anglicy jak w czasie II wojny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anonimie,
ogarnij się nieco i wychyń z norki na świat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Cokolwiek sie nie stanie to ty jestes i bedziesz żałosnym starym żebrakiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

może mi ktoś wytłumaczyć z tych brandzlujących sie tu dlaczego jak napiszę cokolwiek na tego wieeeprzucha srowce to jest to zbanowane po 10 min?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

można odpisac po czasie jak już bedzie zdjete bo to wiem że trojmiejjjskie szmatławce i tak to zrobia ja mam screena włączonego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czego to dowód ze 85 % głosowało na jedna opcje a mniej na druga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tekście notki jest błędny link. Właściwy link pokazujący starcie między PIS a KO jest tu:

https://twitter.com/wbdata

Nie, jednak w obu linkach jest wszystko OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowca = komuch 80+, 850 zl emerytury -> zgodnie z wiekiem.
Pytania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Pytania?

Owszem.
Miałeś jakiś poważny uraz głowy w dzieciństwie, czy jesteś taki głupi od urodzenia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdynianie cierpi na chorobę genetyczną a objawia się ona chronicznym bólem w najdolniejszym odcinku kręgosłupa, zwolnieniem hamulców i ogólnym zwrednieniem. Siedzi w internetach bo mieszkańcy Gdyni odrzucają takie jednostki jako nienormalne i społecznie niedostosowane , więc jedyne co mu zostaje to niekontrolowana agresja internetowa. Tu w gębę fizycznie nie dostaje, jak to pewnie w realu bywa ... prosimy nie karmić trolla
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ten chroniczny ból ... i słabo pracujące zwieracze nie muszą być skutkiem choroby a zamiłowań ;)
Natomiast zastanawia mnie kwestia niedorozwoju. Wszak z notorycznego obrzucania otoczenia kupą wyrasta się sporo przed wiekiem szkolnym. Stąd me pytanie o uraz głowy w dzieciństwie ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sadylak: facet 60+, samotny, bez rodziny, zony, dzieci, ciec z domu starcow, auto za tysiaka, alkoholik, robiacy pod siebie.
Pytania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2356 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

do góry