Widok

Chłopi folwarczni ? Sprawdźmy

Stuhr senior dobrze wiedział co mówił, gdy mówił o "chłopach folwarcznych", bo oparł się na motywacji "każdy sądzi według siebie"

Jak dowiedzieli się dziennikarze, pradziadek Stuhra, Leopold, był chłopem ze wsi Wildenduernbach w Austrii, gdzie uprawiał winorośl, a na dodatek prowadził wyszynk, a prababcia także pochodziła z sąsiedniej wsi. Można więc klasowe żale Stuhra zrozumieć, jeżeli na dodatek uwzględni się polską specyfikę głosowania na PIS.

Oto największe poparcie w wyborach 2015 r.otrzymał PIS w gminie Kobylin-Borzymy na Podlasiu, 85%, podczas gdy Platforma 2,7 (dwa, przecinek,siedem). MIeszkają tam potomkowie drobnej szlachty, których zachowania tak skomentował bliski opozycji prof. Jacek Raciborski:

"W gminie Kobylin i sąsiednich występują prawie wyłącznie wsie poszlacheckie, które należy odróżnić od włościańskich. Ich mieszkańcy nie zaznali pańszczyzny. To ludzie wolni, którzy walczyli z kolejnymi najeźdźcami, Siwietami, komunizmem. To ludzie dość zamożni i bardzo pracowici. "

I to by było na tyle..

Mapk serwisu wbdata pokazująca starcie między PISem a Platformą wskazuje na miażdzącą w skali gmin przewagę PIS. Tylko maleńkie enklawy pozostały dla Platformy.:Cała mapka na niebiesko, tylko małe plamki na zółto.

https://twitter.com/wbdata?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Platforma, jak zapowiadałem przy kilku poprzednich wyborach, która ostatnio jeszcze mieściła się na nadmorskich wydmach, teraz została już zepchnięta z wydm do Bałtyku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wszystko pięknie, ale jedyni przyjaciele PIS-u to Anglicy jak w czasie II wojny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anonimie,
ogarnij się nieco i wychyń z norki na świat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Cokolwiek sie nie stanie to ty jestes i bedziesz żałosnym starym żebrakiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

może mi ktoś wytłumaczyć z tych brandzlujących sie tu dlaczego jak napiszę cokolwiek na tego wieeeprzucha srowce to jest to zbanowane po 10 min?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

można odpisac po czasie jak już bedzie zdjete bo to wiem że trojmiejjjskie szmatławce i tak to zrobia ja mam screena włączonego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czego to dowód ze 85 % głosowało na jedna opcje a mniej na druga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tekście notki jest błędny link. Właściwy link pokazujący starcie między PIS a KO jest tu:

https://twitter.com/wbdata

Nie, jednak w obu linkach jest wszystko OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowca = komuch 80+, 850 zl emerytury -> zgodnie z wiekiem.
Pytania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Pytania?

Owszem.
Miałeś jakiś poważny uraz głowy w dzieciństwie, czy jesteś taki głupi od urodzenia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdynianie cierpi na chorobę genetyczną a objawia się ona chronicznym bólem w najdolniejszym odcinku kręgosłupa, zwolnieniem hamulców i ogólnym zwrednieniem. Siedzi w internetach bo mieszkańcy Gdyni odrzucają takie jednostki jako nienormalne i społecznie niedostosowane , więc jedyne co mu zostaje to niekontrolowana agresja internetowa. Tu w gębę fizycznie nie dostaje, jak to pewnie w realu bywa ... prosimy nie karmić trolla
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ten chroniczny ból ... i słabo pracujące zwieracze nie muszą być skutkiem choroby a zamiłowań ;)
Natomiast zastanawia mnie kwestia niedorozwoju. Wszak z notorycznego obrzucania otoczenia kupą wyrasta się sporo przed wiekiem szkolnym. Stąd me pytanie o uraz głowy w dzieciństwie ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sadylak: facet 60+, samotny, bez rodziny, zony, dzieci, ciec z domu starcow, auto za tysiaka, alkoholik, robiacy pod siebie.
Pytania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

pozyczka na dowód (13 odpowiedzi)

czy to moze byc przwda ze w bankach daja pozyczki na dowod pez zadnych papireków

Szafy na broń (5 odpowiedzi)

cześć! czy to prawda że aby posiadać broń trzeba też mieć specjalną szafę do jej przechowywania?...

SKM czy Autobus? (6 odpowiedzi)

Hej hej, W środę na 10 muszę być na spotkaniu służbowym w Alchemii, czy ktoś orientuję się jak...

do góry