Widok

Choroby u dziecka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, chciałabym się poradzić, bo po prostu czuje bezradność. Wymienię na początku co się dzieje z moją 11-miesieczna córka. Przechodziłyśmy covida na początku września. Po covidzie wszystko się posypało.
Dostala najpierw kataru i gorączki. Lekarz stwierdził, że gardło. Została wyleczona. Minęły 4/5 dni i objawy pojawiły się identyczne, dostala antybiotyk. Przeszlo, znow minęło kilka dni. Katar, gorączka. Ponownie lekarz stwierdził, że to gardło. Została wyleczona bez antybiotyku. Nie minęło kilka dni, kolejny raz wystąpiło to samo. Miała robione badania, w badaniach wyszło, ze jest to zapalenie ukladu moczowego. Dostala kolejny antybiotyk. Antybiotyk skończyła brać w piątek. Dziś znów zaczął się katar. Gdzie szukać przyczyny? Dodam, że badania covidowe dopiero 7 grudnia.. Strasznie się martwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zmianę lekarza i poszukanie dobrego pediatry, który spojrzy na dziecko holistycznie, zleci wszelkie badania. Dziecko powinno być przebadane już po drugiej infekcji (zlecona pełna morfologia, mocz itd.). Polecam najlepszą pediatrę w Trójmieście - ordynator na Polankach, pani doktor Magdalena Neumann Łaniec. Przyjmuje też prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

księgowa?? czy warto? (31 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

smartwatch jaki (21 odpowiedzi)

Mojemu dziecku popsuł się kolejny telefon, a że nie ma porządnego zegarka i zastanawiam się nad...

Ręcznie robione prezenty na świeta (56 odpowiedzi)

dziewczyny wiem że możecie mi pomóc. Z męzem musimy odłożyć parę tysiaczków na wykończenie nowego...

do góry