Chwila Moment

Restauracje Cukiernie i piekarnie

Gdynia, Świętojańska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Restauracja Moment serwuje przepyszne dania i desery. Szczególnie polecam...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

jedzenie super obsluga masakra!!!!! wątek zamknięty przychodze na sniadania od roku wystrój bardzo fajny Jedzenie rewelacja...
~anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

ogromny potencjał wątek zamknięty Chwila nie koniecznie jest w moim klimacie, ale serwują świetne i niedrogie...
~Luc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2014

smacznie wątek zamknięty fajny pomysł i wystrój. Trochę trudno dogadać z kelnerem, ale dałyśmy radę...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

co zmarnowane miejsce wątek zamknięty Taki lokal w takim pięknym miejscu...a taka porażka! Jeszcze ten na dole...
~Artu
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

jest ok wątek zamknięty byliśmy dzisiaj nasza rodzinką, hamburger z wołowiną , gołąbki, zupa...
~rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Porażka wątek zamknięty Zamówiliśmy capuccino za 7 zł, spodziewaliśmy się normalnej wielkości kubka z...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

He-He ...Francuska karta to jakiś słaby żart !! wątek zamknięty Przeczytane info z menu: ". Nasza karta to efekt wielu lat doświadczeń i...
~Beti D.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

wielka szkoda wątek zamknięty Miejsce bardzo ładne, jeśli chodzi o design - światowy poziom. Ja odwiedziłam...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Parodia!!!!!!! wątek zamknięty Witam nie ma co pseudo restauracje mogę nazwac tylko jednym słowem KPINA !!!!...
~Andy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

wyborne śniadanie wątek zamknięty Oby więcej takich lokali w Trójmieście! W Chwili zjadłam znakomite śniadanie...
~meduza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Pychota! wątek zamknięty Dziwią mnie te negatywne komentarze bo byłam dzisiaj w lokalu, z polecenia...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

polecam wątek zamknięty Mila obsluga,bardzo dobre jedzenia,fajny klimat ceny troszke wygorowane jak...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Polacy znaja obce kuchnie, Chwila Moment to wielka sciema wątek zamknięty Naiwnie myślałam, że trafiłam na porządną knajpkę, niestety. Zamówiliśmy zupy...
~emu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Moment(u góry)-Bardzo małe porcje i bardzo drogo! wątek zamknięty Niedzielny obiad z przyjaciółmi w Momencie to była tragedia!!! Coś co zostało...
~Kubot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Projekcja filmowa wątek zamknięty Słyszałem o tej knajpie i tak się trafiło że przypadkiem wylądowałem tam na...
~Mat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

kulinarny żart... czyli jak najeść się kurczakiem satay w rest. chwila moment. SŁABO! wątek zamknięty dawno nie byłem tak niezadowolony po wyjściu z restauracji. obsługa na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Smakowite śniadania wątek zamknięty Bardzo interesujące i rozbudowane menu śniadaniowe, a pozycje tak...
~Mimi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

Taka miejscówka a taka lipa..... wątek zamknięty Pomysł na knajpę, lokalizacja i wystrój zdecydowanie na plus, ale obsługa i...
~raczej rozczarowana...
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

świetne jedzenie! wątek zamknięty Jadłyśmy dania z grilla, w górnej części lokalu. Podoba mi się pomysł na...
~marja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry