Na samym początku chcę Was zapewnić, że nie mam żadnych korzyści z wystawienia tego komentarza, jak i nie jestem żadnym znajomym osób prowadzących tą działalność.

Sezon powoooli dobiega końca, wydaje mi się, że to odpowiednia pora aby wyrazić swoją opinię o tym projekcie. Zbyt często w internecie spotykamy opinie negatywne a za mało jest tych polecających.

3 młodych chłopaków, wyciąg, 2 przeszkody na początek (obecnie 3), kilka desek do wyboru.

Jeśli nigdy nie jeździłeś to nie masz się czego obawiać, dostaniesz instrukcje przed i w trakcie, wszystko będzie wyjaśnione, pozostanie tylko robota dla Ciebie, wykazać się i przejechać tam i nazad. W trakcie jazdy, gdy coś Ci nie wychodzi lub chcesz spróbować czegoś więcej, wystarczy zagadać i dowiedzieć się co jest odpowiednie na Twój poziom i jak to wykonać.
Na początek, przy pełnym wyciągu (4 osoby na godzinę) 15 minut to tak średnio, szczerze polecałbym 20/30 minutek (3/2 os/h) aby ogarnąć podstawy. Zakwasy i tak będą.

Cena 40/45 zł za godzinę jazdy wraz z całym sprzętem (deska, pianka, kamizelka, kask) jest dobra. W Polsce cena podobna + dodatkowo opłata za wypożyczenie sprzętu, w okolicy 50zł za godzinę (sprzęt w cenie).