Widok

Ciąża bliźniacza

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam pisze odnośnie mojej ciąży bliźniaczej wg lekarzy jest obumarła od 3/4 tygodni zaczął mi się 12tc obecnie tydzień przebywam w szpitalu ale czuje się bardzo dobrze nie mam krwawienia dostałam raz podobne tabletki dopochwowe Ale tylko troszeczkę pojawiła się krew a bliźniaczki są na miejscu w macicy. Jeżeli prawie miesiąc bliźniaki nie żyją ja dostałam tabletki to dlaczego jeszcze nie poroniłam co może trzymać te dzieci w kocicy a może lekarz się pomylił ze one nie chcą wyjść jakaś przyczyna tego musi być proszę o pomoc bo sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakby tak było to dawno by cię oczyścili bo zakażenie może się wdać jakbyś nosiła w sobie nieżywe dzieciaczki. Byś miała jak najszybciej zabieg oczyszczania macicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W piątek 17.07 miałam wizytę u lekarza Gdzie dowiedziałam się o obumarłej ciąży Następnego dnia miałam zgłosić się w szpitalu gdzie mieli porobić badania do dzisiaj przebywam w szpitalu mając w sobie dzieci martwe bo lekarze twierdzą ze macica misi się sama otworzyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale co my CI mamy poradzić? rozmawiaj z lekarzami. Ogólnie dziwna historia, nie trzymają raczej tyle dni, dają tabletki albo biorą na zabieg... rozmawiaj z lekarzami, jak nic nie da, zmień szpital. Pierwsze słyszę, żeby tyle trzymać i czekać na poronienie.... Z reguły wychodzi się tego samego dnia, ew. dzień po... Na co oni czekają? Powodzenia!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słusznie. Jak u mojej przyjaciółki stwierdzono martwą ciążę ok. 10 tc to dali skierowanie do szpitala i miała zabieg. Wyszła na drugi dzień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

czy w kurtce narciarskiej jest ciepło mroźną zimą? (14 odpowiedzi)

czy ktoś z was ma doświadczenie w noszeniu kurtki narciarskiej, moja córka strasznie chce taką...

Szukam torebki (3 odpowiedzi)

9 letnia Martynka zostawiła w parku przy placu zabaw dla dzieci torebkę MK wraz ze "swoimi...

Sambucol kids na odpornosc czy coś innego ?? (16 odpowiedzi)

Witam. Chciałabym uodpornić swoje dziecko na okres jesiennp zimowy. Mam w domu syrop sambucol...

do góry