Widok

Ciąża bliźniacza

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam pisze odnośnie mojej ciąży bliźniaczej wg lekarzy jest obumarła od 3/4 tygodni zaczął mi się 12tc obecnie tydzień przebywam w szpitalu ale czuje się bardzo dobrze nie mam krwawienia dostałam raz podobne tabletki dopochwowe Ale tylko troszeczkę pojawiła się krew a bliźniaczki są na miejscu w macicy. Jeżeli prawie miesiąc bliźniaki nie żyją ja dostałam tabletki to dlaczego jeszcze nie poroniłam co może trzymać te dzieci w kocicy a może lekarz się pomylił ze one nie chcą wyjść jakaś przyczyna tego musi być proszę o pomoc bo sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakby tak było to dawno by cię oczyścili bo zakażenie może się wdać jakbyś nosiła w sobie nieżywe dzieciaczki. Byś miała jak najszybciej zabieg oczyszczania macicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W piątek 17.07 miałam wizytę u lekarza Gdzie dowiedziałam się o obumarłej ciąży Następnego dnia miałam zgłosić się w szpitalu gdzie mieli porobić badania do dzisiaj przebywam w szpitalu mając w sobie dzieci martwe bo lekarze twierdzą ze macica misi się sama otworzyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale co my CI mamy poradzić? rozmawiaj z lekarzami. Ogólnie dziwna historia, nie trzymają raczej tyle dni, dają tabletki albo biorą na zabieg... rozmawiaj z lekarzami, jak nic nie da, zmień szpital. Pierwsze słyszę, żeby tyle trzymać i czekać na poronienie.... Z reguły wychodzi się tego samego dnia, ew. dzień po... Na co oni czekają? Powodzenia!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słusznie. Jak u mojej przyjaciółki stwierdzono martwą ciążę ok. 10 tc to dali skierowanie do szpitala i miała zabieg. Wyszła na drugi dzień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie biuro podrózy najlepiej?? (5 odpowiedzi)

Chcemy leciec pod koniec kwietnia na wycieczke i nie wiem ktore biuro podrozy wybrac....

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry