Widok

Ciąża

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej hej hej wszystkim. 17 czerwca poronilam samoistnie od tamtego czasu nie mialam okresu ale jak się okazało znowu jestem w ciąży z usg wychodzi ze jest to 11/12tc sądząc po wielkości zarodka. Miałam dolegliwości takie jak mdlosci, bol piersi, bol głowy rano jakw stawała to biegam siusiu a potem do lodówki żeby nie zwymiotowac z glodu.. Wczoraj piersi bolały mnie a wieczorem bolal brzuch jak na okres ale delikatnie i chwilę.. Dziś wstałam bez bóli piersi, a doszły bóle krzyżowe i podbrzusza oraz nie czuje takiego glodu jak przez ostatnie 4 tygodnie i nie mam mdlosci jak narazie głową też nie boli czuje się niebo lepiej.. Ale... Niepokoi mnie ten zanik bóli piersi i ze doszły bóle krzyżowe i podbrzusza i brak apetytu itp.. Nie pójdę do lekarza dziś ponieważ jestem sama z dziećmi ( a naprawdę nie mam z kim zostawić) a dzwoniąc do niego pewnie uslysze to samo co przeczytam od wielu z was :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj piersi bolały mnie mniej *
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwykłe zmiany. Każda ciąża jest inna. Masz już dzieci, więc wiesz jak to jest. Nie panikuj, nie ma powodów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry