Bardzo dobra firma, nie ma problemu z kontaktem, za każdym razem kiedy miałam jakieś pytania mogłam śmiało dzwonić i bardzo miłe Panie udzielały wyczerpujących odpowiedzi. Świetnie też doradzają co do instruktorów, uwzględniając potrzeby kursanta. Dzięki nim trafiłam do Edyty. Przyznam, że troszkę musiały mnie przekonać, bo choć nie jestem z tego dumna, moje myśli poszły stereotypowym torem. I od razu chciałabym wszystkim serdecznie polecić Edytę jako instruktora! Jest jedną z najcierpliwszych osób jakie znam, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, jeżeli popełniałam błąd od razu dostawałam informację jak powinnam przeprowadzić manewr. Ponadto uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak poradzić sobie na drodze po nim. Nie ma problemu z wyborem miejsca rozpoczęcia jazd oraz wyborem godziny, która odpowiadałaby obu stronom. No i to o czym nie można zapomnieć, jest niesamowicie ciepłą i dobrą osobą, na którą można liczyć. Daje ogromne wsparcie w trakcie jazd i przed egzaminem. Także jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad wyborem instruktora, to tę babeczkę polecam serdecznie i z czystym sumieniem!