City Taxi Gdańsk

Taxi

Gdańsk, Szczęśliwa 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K - ocena Przez wiele lat to była najlepsza korporacja w Trójmieście, po sprzedaży do...
~K
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

Kuba i wiola - opinia Super szybko tanio solidnie polecam;)
~Kuba i wiola
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 września 2023

Kasia - opinia Kasują jak za zboże, strasznie droga.
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 13 sierpnia 2023

Halina - opinia Solidna firma Taxi Driver. Kierowcy są uprzejmi i bardzo szybko przyjeżdżają...
~Halina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Elżbieta - opinia Super usługa. Klientka z dworca na lotnisko odebrana, podstawiona z dużą...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Olga - opinia wątek zamknięty Super !! Bardzo miła obsługa. Zawsze na czas. Polecam City Drivers Taxi!!
~Olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Łukasz Szarek - opinia wątek zamknięty W dniu wczorajszym 22.01.2022 w godzinach popołudniowych dzwoniąc do państwa...
~Łukasz Szarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 stycznia 2022

Paula - opinia wątek zamknięty City Drivers Taxi Gdańsk to jest najlepsza taxi w Gdańsku.
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Rene - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług od dawna. Jeśli chodzi o kierowców są życzliwi i...
~Rene
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Lawendowe Wzgórze - opinia wątek zamknięty Ocena strikte tyczy się Pana Karola poruszającego się białym fordem....
~Lawendowe Wzgórze
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Basia - opinia wątek zamknięty Sprawnie i szybko. Jeżdżę z nimi już z 10 lat. Polecam
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Jeżeli chodzi o Panie dystrybutorki to jest jedna wielka tragediaaaaaa ....
~Ola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Karina - opinia wątek zamknięty Jeżdżę prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam wszystkich Panów...
~Karina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Wszystko ok. Pan przemiły, pomocny,sam włożył zakupy, szybko przyjechał,
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 grudnia 2019

angela - opinia wątek zamknięty suer tanio i szybko polecam,dobre i czyste auta
~angela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Anna wątek zamknięty Jeżdżę ponad rok... tragedia tragedia dyspozytorki nie miłe śmieją się w...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

brak rzetelności wątek zamknięty W ostatnim okresie bardzo się zawiodłam na firmie. Nie będę z jej usług już...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2019

Super kierowca przypominajacy Ryśka z Dżemu... wątek zamknięty Bardzo miły i sympatyczny kierowca, super klimatyczna muzyka, jakość usługi...
~kobieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2019

Strach wątek zamknięty Kierowca z którym dzisiaj jechałam to jakaś pomyłka bałam się o własne życie...
~Kk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Nie miła obsluga wątek zamknięty Jeździłam ta Taxowka ponad rok. Więcej juz nie zamówię. Tak nie miłego...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry