Clinica Medica

Prywatne kliniki i spółdzielnie

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsluga klienta w Klinice Medice-żenada wątek zamknięty chciałabym się z Państwem podzielić moimi spostrzeżeniami co do obsługi w...
~am
11

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2014

Kristina Gdynia - opinia wątek zamknięty Witam, polecam, Pana, Dr IwoSlugockiego, mimo, godzinnych, opoznien, warto,...
~Kristina Gdynia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty W Clinica Medica za każdym razem niezmiennie: Profesjonalna obsługa, szybko,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

POLECAM wątek zamknięty Sympatyczna obsługa pań z recepcji - zawsze uśmiechnięte, miłe i pomocne. Dr...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

~heniu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

minusy i plusy wątek zamknięty MINUS -Byłem dzisiaj u dr Kamieniec - jestem bardzo rozczarowany podejsciem i...
~Qub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

dr Beata Szuba wątek zamknięty Leczę zęby u pani doktor Beaty Szuba. Bardzo kontaktowa pani doktor, jedyna...
~asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Clinica medica, gdynia wątek zamknięty Ja pochwalę obsługę w tej jednostce. Może wizyta u pani doktor internistki na...
~NOWA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Polecam wątek zamknięty Mam ubezpieczenie zdrowotne w firmie współpracującej z Clinicą i szczerze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Sławomir SZ. - opinia wątek zamknięty dziękuję za wspaniałe podejście do pacjenta-profesjonalizm w każdym calu,Pani...
~Sławomir SZ.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Stomatologia wątek zamknięty Leczyłem zęby u Pani dr Szuby. Przemiła, kontaktowa Pani doktor. Niestety po...
~Gustaw
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Polecam dr.Ewę Bednarczyk wątek zamknięty dr.Ewa Bednarczyk to bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta...
~Joanna N
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Polecam dr.Ewę Bednarczyk wątek zamknięty dr.Ewa Bednarczyk to bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta...
~Joanna N
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

nędza wątek zamknięty dr Muraszko sp.....ył mi brzuch była robiona liposukcja potem korekta powłok...
~Iwona
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Serdeczne podziękowania wątek zamknięty Bardzo polecam dr Marka Muraszko-Kuzme.Świetny fachowca, uprzejmy,...
~Rafal Lackorzynski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

ARTROSKOPIA KOLANA wątek zamknięty Operacyjnie miałam wykonaną artroskopie kolana przez specjalistę ortopedii i...
~Elżbieta Wroniak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

PODZIĘKOWANIE wątek zamknięty WITAM SERDECZNIE.PO TRZECH LATACH MOJE NOGI ZNOWU POTRZEBOWAŁY POMOCY I TAK...
~IWONA LENARTOWICZ-MARDZINSKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Rewelacyjna obsluga i swietna fachowosc :) wątek zamknięty Rewelacyjna obsluga i swietna fachowosc :) Dziekuje calemu zespolowi a w...
~dambi12
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

DR.ELZBIETA BEDNARCZYK wątek zamknięty We wrzesniu dowiedziałam się że muszę być zoperowana.Czekały mnie dwa zabiegi...
~Danuta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

Tylko lekarze są super wątek zamknięty Dzisiaj wróciłam z tej Kliniki. Zależało mi na konkretnym lekarzu, a ściślej...
~Danut
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
188

postów

98

wątków

do góry