Clinica Medica

Prywatne kliniki i spółdzielnie

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam! wątek zamknięty 18.03 poddalam sie operacji plastycznej zmniejszenia piersi u Pana doktora...
~Asia.pl
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 marca 2008

ZADOWOLONY. wątek zamknięty 7 lutego usunięto mi w CM boczne migdałki, operacja przeprowadzona...
~A.K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Polecam wątek zamknięty Ostatnio moje dziecko bylo poddane w clinice zabiegowi laryngologicznemu i...
~matka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 stycznia 2008

POLECAM :-) wątek zamknięty W marcu miałam operację jajników,a dokładnie usunięcie torbieli u Pana...
~Pacjentka :-)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 grudnia 2007

polecam!!! wątek zamknięty trzy tygodnie temu poddałam się operacji plastycznej(podniesienie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 listopada 2007

ocena i opis dotyczy tylko gabinetu stomatologicznego wątek zamknięty trafilam do dr Szuby calkiem przypadkowo w jakas sobote akurat miala dyz....
~pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

polecam wątek zamknięty miałam wykonany zabieg u dr. Golonko super lekarz polecam.Obsługa na oddziale...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

Anna Niedzwiedz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojego dziecka.
~Anna Niedzwiedz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

polecam wątek zamknięty gratuluje właścicielom kliniki kilkakrotnie byłam w tej klinice usługi tam...
~ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2007

po operacji ścięgna ACL wątek zamknięty W tym miesiącu przebyłem operację w CM, której się obawiałem. Z perspektywy...
~Radosław Dubiński
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 września 2007

oleśka - opinia wątek zamknięty usługi medyczne świadczone są na dość wysokim pozimie czego nie można...
~oleśka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

ZDECYDOWANIE ODRADZAM wątek zamknięty Miałam tam zabieg, na którym anastazjolog dr L.podał mi zły skład leków...
~Marrta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2007

Podziekowanie wątek zamknięty 2 tygodnie temu poddalam sie korekcji powiek gornych. Zabieg przeprowadzal...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

zadna rewelacja, jest coraz gorzej wątek zamknięty umowienie sie na wizyte graniczy z cudem(panie w recepcji chyba non stop...
~karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lipca 2007

yo wątek zamknięty klinika jest spoko
~nygazzzzz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 czerwca 2007

Clinica Medica wątek zamknięty Od ponad roku chodzę tam do ginekologa a miesiąc temu przeszłam operację...
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2007

gosia - opinia wątek zamknięty sądziłam, ze jakość usług będzie lepsza, szczególnie, ze opłaty nie są...
~gosia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2007

Roman Jędrzejewski - opinia wątek zamknięty Częściowo niewłaściwa i niemiła diagnostyka. Obskurna winda. Trzeba...
~Roman Jędrzejewski
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
188

postów

98

wątków

do góry