Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
WIECZORY PANIŃSKIE-organizacja A-MEN GROUP to grupa profesjonalnych tancerzy.Organizujemy wieczory...
~A-MEN GROUP/chippendales
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2003

Wszystko za 5 zł-gdzie hurtownia? Mam do milych ludzi ważne pytanie. Gdzie mozna kupić towary, które później...
~Twena
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2003

Coś sie dzieje/stało z czacikiem? coś sie dziwnego zdarzyło o czym nie wiem? po wrzuceniu czat.trojmiasto.pl...
Bad Manners
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2003

Wystawa poświecona Ernestowi Che Guevarze!!!!!!!!!:) Polecam gorąco wszystkim odwiedzenie tej wystawy,ja jestem "fanem" ernesta i...
~móniek
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2003

prosba o pomoc prosze nich ktos mi powie gdzie jest w gdansku wielki mlyn? jak mam sie tam...
~ally69
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2003

OMIJAJCIE - kwatera na Gdyni-Redłowo Ten post jest negatywną opinią dla pewnej "miłej" starszej pani, która...
~turyści '2003
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2003

~Adson
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2003

Pokoje w Ustce. Od wtorku (19.08.2003) przyjmę 4-5 osób. Mieszkanie przy właścicielu, w...
~Antido
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2003

legendy 3miejskie Poszukuję współczesnych legend trójmiejskich. Historii opowiadanych w...
~Gutek
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

Internet w Gdynie? Cześć. Szukam stalego ląncza do Internetu w Gdynie na ul.Abrahama (centrum)....
~akorud
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2003

pytanie Czy mozna w Trojmiescie kupic ubrania firmy Marc O'Polo? Jesli tak to gdzie z...
~marcel
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2003

210 zl za 3 osoby prom do KARLSKRONE Jade do Norwegii przez Karlskrone 18.08.2003 9:30 z Gdyni, powrot 30.08...
~szwecja
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2003

Punkt(chlebnicka) drum and bassowe zakonczenie jarmarku Dzis odbedzie sie w klubie/pubie Punkt impreza na ktorej zagraja: Dj sick...
~HARRY DIRTY
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2003

GDYNIA GDYNIA - jako jedyne miasto z poza UE dostało rok temu najwyższe wyróżnienie...
~wojtek
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2003

CHE jest wszędzie!!! Ogłaszam wszem i wobec iż 4 sierpnia rusza wystawa o tytule "CHE jest...
~ernesto
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 lipca 2003

Buty w Trójmieście? Czy ktos widział buty na płaskim obcasie takim do 3 cm i w miare ładne?...
~viola
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2003

Samochod do slubu gdzie moge wypozyczyc jakis zabytkowy samochod wraz z kierowca do slubu?????????
~Rafal
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2003

kamera we Wrzeszczu Kamera we Wrzeszczu nie dziala juz od pewnego czasu....na stronach...
~Chris
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2003

staly dostep do internetu -redlowo Czesc wszystkim, poszukuje mozliwosci podlaczenia stalego lacza w Gdyni,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2003

Meczyk(2.08.2003) czy ktoś ma moze jakies głebsze informacje co do tego jak policja i władze...
~wsamosedno
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29476

postów

8409

wątków

do góry