Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kiedy rozpoczyna sie jarmark domin? czy wie ktos kiedy rozpoczyna sie jarmark dominikański???
~phantasma
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 lipca 2003

Kto na Bjork? Czy ktos podobnie jak ja ma chec wybrac sie na Bjork,a nie ma z kim? Jesli...
~puella
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 lipca 2003

Love Parade są jacyś ludkowie, którzy jadą w lipcu ??
ElCapitan
7

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 czerwca 2003

gdzie na uroczysty obiad? Czy ktoś mógłby doradzic , gdzie w Gdańsku zaprosić gości na uroczysty...
~elsgro
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 czerwca 2003

I nieoficjalny zlot fanów Metallicy na Pomorzu Gd. Pragne poinformowac, iż zlot fanów Metallicy - "Metallica Władcy Północy"...
Docent
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 lipca 2003

Fryzjer dla psiakow Witajcie! Prosze o pomoc! Poszukuje salonu strzyzenia dla psiakow (mam yorka)...
~gata10
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 maja 2003

sopot film festiwal 2003 Jesli ktos zna wyniki juz to bylbym zobowiazany. pozdrawiam new
~newdem
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 czerwca 2003

!!!SZUKAM PRACY!!! Dwie studentki z trójmiasta miłe, solidne i energczne podejmą pracę sezonową...
~Karolina
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 czerwca 2003

lumpeksy witam! gdzie są fajne lumpeksy w Gdańsku (ewentualnie w całym Trójmieście)?...
~Roots
5

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 maja 2003

praca na wakacje Cześć wszystkim. Chciałbym znaleźć prace na wakacje żeby coś zarobić? Mam...
~Boogie
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 czerwca 2003

Szukam Pracy!!! Uczciwy,wesoły,pracowity,zdrowy,zadbany,grzeczny 18-latek podejmie prace w...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 maja 2003

wolontariusz Chciałabym się podjąć jakiejś pracy jako wolontariusz na terenie trójmiasta,...
~badu
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 17 czerwca 2003

Promocja Gdańska ..... Czy narawdę Gdańska nie stać na zatrudnienie paru studentów, którzy będą...
~KER
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 czerwca 2003

Impreza techno, trans itp. Cześć!! Szukam imprezy na ten weekend. Chodzi mi o impreze techno, trans itp....
~mała
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 28 maja 2003

Czy coś wiecie?? Witam. Moja 8-letnia córeczka jedzie w lipcu na swoje pierwsze kolonie do...
~lena
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 maja 2003

pogoda Potrzebuję trochę informacji na temat pogody w Gdańsku (czy pada lub padał...
~ana
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 10 maja 2003

NOWA GAZETA Pojaiwla sie nowa gazetka w kioskach - "Wiadomosci Gdynskie" - POLECAM
~ziemniak
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 maja 2003

kwiaty, ciuchy.... gdzie szukać? kochani gdzie w trójmieście jest jakiś targ na którym można kupić kwiaty i...
~maribell
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 maja 2003

Procesja w Boże Ciało Mam pytanie, bo jestem z Gdyni i nie wiem na którą jest procesja w Boże Ciało...
~Karpiu
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 czerwca 2003

Break Of Work Party 18. VI. 2003 Zapraszam na impreze do Rudego Kota (Ganarcska 18/20, Gdansk). Startujemy:...
~DJ Gyps
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 czerwca 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry