Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
hej czy ktos wie moze jakie w te wakacje beda koncerty w Gdansku ??wrazie co to...
~qulka
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 13 czerwca 2003

piercing witam (już po raz trzeci ;) !!! czy ktoś z Was ma piercing w uchu (ale nie...
~Roots
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 maja 2003

Praca w Gdańsku Jak tam u Was z pracą? :-) Można znaleźć coś "normalnego" chociaż za 400...
angello
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 31 maja 2003

drzewa na Matki Polki Naprawde je wycieli/przycieli? Wyjechac na chwilke, a juz psuja.
~dawid
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 czerwca 2003

Kocham Gdańsk Właśnie wróciłem "z Polski", byłem w Bydgoszczy, Warszawie, Olsztynie i kilku...
~Jaaacek
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 maja 2003

Wyjazd na mecz Polska-Szwecja,szukam jednej osoby,mile widziana Pani Jest jeszce jedno miejsce wolne na wyjazd do Szwecji.Mecz Polska...
~jaro
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 30 maja 2003

szukam pokoju do wynajęcia Czy ktoś wie, gdzie można wynająć pokój dla 2 osób na dłuższy czas? Najlepiej...
~julia^
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 maja 2003

inna strona 3miasta trójmiasto on/off, info o tym, co sie dzieje w mieście a o czym media piszą...
~mwww
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 maja 2003

Żegnajcie... Dziś tj.6.0403 rozstałam się z Czatem Trójmieski.Są podody,po pierwsze:...
~Ulka
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2003

pytanko z historii Witam! Kiedyś słyszałem że gdzieś koło przed wojną, przygotowywali się do...
~samo
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 maja 2003

Działa ANTYKLERYKALNA PARTIA POSTĘPU "RACJA" - wypowiedz się, oceń, dlaczego... APP Racja dziła już w trójmieście. W Gdańsku spotkania odbywaję się w...
Free Mind
12

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 1 maja 2003

TRÓJMIASTO PRZECIWKO WOJNIE! Kolejny, cotygodniowy przemarsz TRÓJMIASTO PRZECIWKO WOJNIE!. Zróbcie...
~RSA
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2003

autohandel czy ktos ma jakies doświadczenia z autokomisem "Autoswiat" w Gdańsku Oliwie?...
~danny
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 20 maja 2003

przedszkole na ul. Słabego Moja córka wkrótce zaczyna karierę przedszkolną w przedszkolu przy ul....
~Ejka
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 16 maja 2003

Archiwum prasowe Czy jest pośród Was osoba mająca wykupiony dostęp do archiwum prasowego...
linka
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 15 maja 2003

noc poślubna Prosimy o radę, w którym pensjonacie/hotelu moglibyśmy spędzić przytulnie noc...
~narzeczeni
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 3 maja 2003

do jakiej szkoły po liceum?? chcialabym doweidziec sie jakie macie opinie o studium policealnym ktore sa w...
~KOtek_miau
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 maja 2003

Flirtujecie w internecie? Czy zdarzył Wam się poważny internetowy flirt? Zastanawiam się, jakie są...
Przytulanka
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 marca 2003

bilard Czy ktoś zna miejsce w Trójmieście gdzie można nauczyc się grać w bilard -...
kasia
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 maja 2003

bank Stropolski Czy ktoś wie co się dzieje dalej w sprawie upadłego Banku Staropolskiego
~Piotr44
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 maja 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry