Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gdzie kupic rower miejski, taki z ''duszą'?' poszukuję roweru damki,miejskiego, a nie bardzo wiem gdzie moglabym go...
hanca
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 marca 2003

prezydenti reszta do dymisii i pod sad jakim prawem wyslali wojsko dziady
~wywrotowiec
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 marca 2003

irak jest wojna i niepotrzebnie
~ja
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 marca 2003

Trójmiasto Przeciwko Wojnie! W niedzielę 30.03.2003 o godzinie 13.00 w Gdańsku rozpocznie się kolejna...
~stop wojnie!
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 marca 2003

maj a ja proponuje się upic bo sesja za miesiąc i trochę
~ryba
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2003

Co można robić przez długi wekkend? Cześć ma dla Was nowe zadanie.Co można robić w długia,majowi wekkend?Nie wiem...
~Doris
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2003

działeczka Ale nie taka do kopania i pielenia tylko z domkiem, grillem i piwkiem no i...
~Zatroskana
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2003

basen w Xv lo w gdansku Juz pisałam o tym na form sport, ale moze tutaj znajdą sie jacyć bywalcy tego...
marchewa
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2003

Jak dostacac sie do Komisji w Referendum UE? pytanie jw. gdzie należy się zgłosić by dostać się do takiej Komisji w swoim...
~Zosia
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2003

historia sztuki Poszukuję kogos kto udzieli mi informacji praktycznych na temat studiow...
ewaz
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2003

LESZCZE Czy wie ktoś z Was, gdzie można posłuchać Leszczy ??? Bo coś mi się wydaje,...
~linka
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

Kiedy I komunia na Zlotej Karczmie??? Mam takie pytanko, czy ktoś orientuje się którego maja będzie I komunia na...
~malutka_monika
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2003

1-4.05 - Kwatera w Sopocie - SZUKAM Witam, Jak w temacie prosze osoby zainteresowane o oferte na adres e-mail....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2003

Ściemniane koncerty w REGGE PUBIE Regge pub w Gdyni to lokal gdzie placisz za wjazd na koncert 8 zl ktorego nie...
rafikos
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2003

Zapraszamy w niedziele na afrykanski koncert! To propozycja dla wszystkich zmęczonych siedzeniem przy wielkanocnym stole....
~MadziaK
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2003

spojnia
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2003

3WYMIAR - XYZ 29 kwietnia w Gdańskim klubie „Parlament” o godzinie 21:00...
~info
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2003

Co można kupić swojemu chłopakowi na 18-tkę? Hmm... chyba to nie jest odpowiedni dział dla takiego tematu, ale skoro...
Emide
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2003

WILKI--->czy będzie ich koncert w 3mieście? Podobno Wilki miały mieć teraz trasę koncertową. Czy ktoś wie coś na ten...
Emide
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2003

ZLOT 3M capri&taunus&grania i inni WITAM PADŁĄ PROPOZYCJA ZORGANIZOWANIA SPOTKANIA (ale rym) PRZED S(P)(T)RING...
~SKUN
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29479

postów

8409

wątków

do góry