Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szukam mieszkanie na 2-tyg. w lato witaycie!!! szukam mieskanie lub kwater dla minimum 4- osob w lato na 2-3...
~--Marcin--
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2003

I Dni Gór nad Morzem Serdecznie zapraszam na "I Dni gór nad Morzem". Impreza rozpoczyna się w...
~sokol
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2003

Koncert O.S.T.R- 3.IV... ...godz. 20 Underground Rock Pub, ul. Podmurze 2 wjazd: 10zl
~GYTF
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2003

Wojna w Iraku No to zaczęła się Wojna. Cały świat przewisko a Ameryka swoje. Tylko po po my...
~Piotr Z.
54

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 marca 2003

Studencka impreza w VIVie Byl ktos na studenckiej imprezie w VIVie? CZekam na opinie
~tommy
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 lutego 2003

Stałe łącze na przy SKM-Żabianka Właśnie wprowadziłem się na Al.Grunwaldzką 607 przy SKM Żabianka. Jakiś...
~dabia
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 marca 2003

gdzie spac?? Jestem ze slaska, a w wakacje bede odbywac swa obowiazkowa studencka praktyke...
~gulia
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 marca 2003

MACIEJ ZEMBATY - LEONARD COHEN Słuchajcie jest impreza!!!! recital LEONARDA COHENA w wykonaniu MACIEJA...
~D
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 marca 2003

pielęgnacaja włosów mam problem z suchymi , elektryzującymi się , zniszczonymi częstym myciem...
jonta
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 marca 2003

hilfe Jestem z drugiego konca Polski i szukam materialow do pracy dyplomowej o...
~david82
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 marca 2003

POKAZ SLAJDÓW Z SYBERII!! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pokaz slajdów z wypraw...
~Ula & Michał
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 marca 2003

Amatorska "drużyna" piłkarska. Czy istnieje w 3mieście ekipa, która spotyka się od czasu do czasu by pokopać...
~Kwas
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 marca 2003

Lady Pank w Parlamencie Na 5 kwietnia planowany jest koncert zespołu Lady Pank w Parlamencie....
~prezes
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 marca 2003

prawda oczywiście jest jak zawsze po środku b.ciekawa dyskusja. prawda oczywiście jest jak zawsze po środku. jasne że...
~PB
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 marca 2003

Głosowanie CGMu Mam wielką prośbę do wszystkich odwiedzających tą stronkę. Nie wiem czy...
~beti
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 marca 2003

Głos Wybrzeża bankrutuje Najlepiej o tym świadczy nie wypłacanie pensji dziennikarzom...
~reszta jest milczeniem
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 marca 2003

Gorące rytmy na żywo w Irish pubie Czwartek 20 marzec Irish pub ul.Korzenna Live Music&Funky . Gorące rytmy!!!...
~Pozdrawiamy
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 marca 2003

koncert zespołu "Raz Dwa Trzy" koncert Zespołu "Raz Dwa Trzy" - piosenki Agnieszki Osieckiej 5 kwietnia o...
~Kinga
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 marca 2003

dzień niepełnosprawnych Czy wie ktos cos na temat koncertu z okazji dnia niepelnosprawnych artystow,...
~domisza
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 marca 2003

Niepełnosprawni nie mogą studiować na Uniwersytecie Gdańskim? Niepełnosprawni nie mogą studiować na Uniwersytecie Gdańskim Osoby dotknięte...
~WZ
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 stycznia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry