Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kredyt w... Hej, czy ktoś z Was brał może kredyt w Korporacji Finansowej? (Powszechny...
~Wiola
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 stycznia 2003

lap dance w trojmiescie? Czy mozna w trojmiescie znalezc lap dance?
~Mack
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 stycznia 2003

Czy chcielibyście żeby wszystkie(prawie) przystanki autobusowe były"na żądanie"? Bo ja tak. Pomyślcie ile razy autobus zatrzymuje sie niepotrzebnie na...
~Azazel
13

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 stycznia 2003

hard night w undergroundzie w nowootwartym gdańskim klubie UNDERGROUND ROCK PUB w kazdy wtorek o godzinie...
3xM
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 stycznia 2003

Nowy klub Co wiecie o swierzo otwartym klubie obok Krewetki? Nie jestem pewien ale...
~GrandPill
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 stycznia 2003

I LO w Sopocie - studniowka hej hej, czy ktos moze wie, kiedy ta szkola organizuje swoja tegoroczna...
~xxx
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 stycznia 2003

tania imprezka....... ello.....mama takie pytanie czy ktos wie gdzie i za ile mozna wynajac jakis...
~TnT
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 stycznia 2003

Pokój z łóżkiem wodnym.... gdzie ??? Witam Może ktoś wie gdzie można wynająć pokój z łóżkiem wodnym tudzież...
~loth
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 grudnia 2002

Gdzie 18-stke...?? Cześć. Mam dylemat..szukam jakiś fajny lokal na 18-stke, w Gdyni lub w...
~Asia
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 listopada 2002

koncert grupy Vibrasoniq Zapraszam na koncert zespołu Vibrasoniq, który tworzą 4 dziewczyny - 10...
~VanessaMail
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 stycznia 2003

IMPREZY INFORMACJA PARLAMENT. ŚRODA - LIPOZONE / OSTRA MUZYCZKA / HYDE PARK - CHCESZ...
~Pozdrawiamy
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 stycznia 2003

Karting Witam wszystkich. Mam pytanie czy w Trójmieście znajduje się jakiś ośrodek w...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 2 stycznia 2003

łącze radiowe jak to jest z laczem radiowym, jak to jest cenowo zeby kupic serwer?prosze o...
~LOLKA
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 grudnia 2002

Sylwester w Parlamencie Zapowiada się całkiem całkiem.
~Ewka
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 grudnia 2002

sylwester Jest nas 8 osób (23-26l) i szukamy fajnego miejsca na sylwestra Może ktoś ma...
~Piter
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 grudnia 2002

sylwester Tak biegam po necie i szukam ofert na miłe spedzenie nowego roku dla moch...
~omen
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 listopada 2002

Zdjecia PRZYMORZA Mam prosbe jezeli ktos ma zdjecia Przymorza prosze aby mi wyslal na adres...
~Grembi
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 października 2002

co mnie wkuXXXX A mnie najbardziej wkurwia kureXXXX kture się szeży wśród POLEK. Ktoś chce...
~civic
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 grudnia 2002

Poszukuje opiekunki do dziecka pilnie poszukuje opiekunki do rocznego dziecka jutro 19.12 na 4 godz. wieczorem
~miki
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 grudnia 2002

Gdzie spędzić Sylwestra? Szukam dobrego miejsca na spędzenie Sylwestra w Trójmieście, dla ok.6-10...
~monia
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 listopada 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry