Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zaopiekuje się dzieckiem. Witam Chcesz iść na impreze, do kina lub na Sylwestra i nie masz z kim...
~mariolaw
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 grudnia 2002

STAŁE ŁĄCZE czy moze znajdzie sie ktos do kogo mozna by sie podlaczyc do stalki w...
~LOLKA
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 grudnia 2002

TEDE-Koncert!!!! 14.12/godz.19:30 UNDERGROUND Rock Pub, ul. Podmurze 2, Gdansk Oprocz TEDEgo wystapia Kaszalot, Zawodnik, Dj Chill... Cena biletu w...
~GdzieYesTaFaya
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 grudnia 2002

koncert O.N.A Wiecie moze gdzie mozna kupic bilety na ten koncert (8 grudnia w...
~Justyna
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 grudnia 2002

Stałe łącze - pomocy!!!!!! Zna ktoś firmę która dostarcza stałe łącze w Brzeźnie przy ulicy Zdrojowej?To...
~Marta
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 listopada 2002

TEA-BO Hej , szukam dobrego klubu sportowego, w kórym można ćwiczyć tea-bo. Czy ktoś...
~Aneta
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 września 2002

jak sie kobiety maja bronić ? poszukując jakiejś szkoły samoobrony odkryłam super klub Akademia Technik...
~Agnieszka888
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 września 2002

koncert w rudym pewnie znacie trojmiejska kapelke el-vehiculo . jestem ciekawa co o nie...
~exa
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 listopada 2002

Internet na Zaspie Witam chcialem sie dowiedziec czy jest jakas mozliwosc podlaczenia Łacza...
prezes21
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 października 2002

Stałe łącze-pomocy!!! Czy ktoś może pomóc - znacie firme,która dostarcza łącze w Sopocie ??...
freebaby
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 listopada 2002

O.S.T.R w PARLAMENCIE!!! Koncert O.S.T.R-a w PARLAMENCIE!!! Niedziela, 17.11, o godz.17 I TU UWAGA!!!...
~Lord3Mk
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 listopada 2002

GDZIE TANIO URZĄDZIĆ PRZYJĘCIE WESELNE Witam! Interesuje mnie urzadzenie przjecia weselnego. Dzwonilam po wielu...
~Vicky
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 listopada 2002

To tu... Czy ktoś mógłby mi powiedzieć/napisać gdzie dokładnie będzie się mieścił ten...
~Monika
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 listopada 2002

Korki Moze tak pomalutku zrobimy ranking najwiekszych korkow w miescie? Wczoraj...
~anka
11

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2002

autobusy do Straszyna Czy ktos moze mi pomoc w znalezieniu rozkladu jazdy autobusów lub busów...
Mariusz
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 9 września 2002

Gdzie można dobrze i tanio? Nie zjeść nie potańczyć lecz pobawić się wytrawnie?
~Misza
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 listopada 2002

A co z Fotografią Czy wie ktoś o wystawach o których nikt nie wie. Niech skorzysta i zrobi...
~Jeszcze nikt
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 listopada 2002

Informacje! Informacje dotyczace gdanskiej dzielnicy Stogi znajdziecie zawsze na...
Majkel
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 listopada 2002

knajpy z polską muzyką Czuję niezłomną potrzebę zimnego piwa przy polskiej muzyce, np. Perfect,...
mikaal
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 31 października 2002

Nie wierzcie Galaxy!!! Zachecony znajdujacym sie na tym serwisie ogloszeniem o czwartkowej,...
~Carnal
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 listopada 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry