Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
35

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2018

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy...
~Kasia
42

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2016

Poszukuję Szukam pralki typu Frania
~All
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Meble dla dzieci Witam czy ktoś może mi powiedzieć czy korzystał z oferty sklepu?...
~Monika
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2022

Jaka kosiarka do trawy? Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic...
sanszajn
43

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2013

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
51

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2013

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były...
~malinowe lato
18

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Dobrej jakości ręczniki? Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są...
karolina_ka
35

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2015

Wynajem mat wejściowych gdzie? Witam. Chce skorzystać z usług firmy polentex oferującej wynajem i serwis mat...
IraKa9
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

szafy Witam,poszukuję szafy narozne, które pomogą mi w wykończeniu mieszkania....
~adamus889
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2022

Jakie macie płyty indukcyjne - pomóżcie? Stoję przed wyborem płyty indukcyjnej. Nigdy nie korzystałam z indukcji i nie...
~wiola1
31

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2015

Rolety na okna dachowe Witam, czy ktoś posiada rolety zewnętrzne na okna dachowe? Czy latem daje to...
~anonim
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Ekspres do kawy do niewielkiej gastronomii Zwracam się z uprzejmym pytaniem o polecenie dobrego ekspresu do kawy dla...
~onesta
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Krzewy do ogrodu Szukam ładnych krzewów do ogrodu. Zastanawiam się co posadzić. Co polecicie...
~Tarmaluna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Materace Alvare Witam serdecznie Rzadko udzielam się na forum ale pomyślałam, że warto...
~Rachel
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2021

Udogodnienia do domu i ogrodu Bardzo proszę o pomysły co jeszcze można zrobić w domu extra tak żeby...
~Dromist
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2020

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
38

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),...
~Asia
12

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Odkurzacz jaki ? Podpowiedzcie mi proszę jaki odkurzacz kupić? Na co warto zwrócić uwagę.
~Matyldak
10

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2021

Ekipa na już remontowa pod klucz +48514698180 Witam Państwa! zapraszam do skorzystania z moich usług w charakterze...
~jaca+48514698180
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry