Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gdzie kupie pokrowce na krzesla? wątek zamknięty witam, czy ktos sie orientuje gdzie w gdansku kupie pokrowce na krzesla? Nie...
~Gosi@
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

kuchenka elektryczna czy indukcyjna ? wątek zamknięty Mam pytanie, która w waszym przypadku zdała lepiej egzamin ?Mam dylemat, boję...
~Majka
31

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 listopada 2012

sprzęt Gorenje - gdzie w Gdańsku? wątek zamknięty Czy orientuje się ktoś gdzie w 3mieście można kupić sprzęt firmy Gorenje?...
~Ewelina_Gda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

Czy duże znaczy lepsze? wątek zamknięty Witam, Jesteśmy z żoną na początku urządzania nowo kupionego mieszkania i...
~Kalinowscy
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

płyta MDF lakierowana na ścanę w kuchni wątek zamknięty Witam, chciałbym sie zorientować w cenach - muszę wypełnić czymś przestrzeń...
~onaona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

Farby wątek zamknięty Hej, czy możecie polecić jakieś farby do malowania ścian? Najlepiej żeby...
~Asia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

jaką wybrać zmywarkę? wątek zamknięty Proszę o rady odnośnie zmywarki.Zamierzam kupić zmywarkę pod zabudowę a z...
~jen83
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Zlewozmywak firmy Teka - gdzie? wątek zamknięty Poszukuję sklepu, w którym mógłbym obejrzeć czy to na ekspozycji czy to w...
~rav
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Szukam pralki, niekompetentni sprzedawcy. wątek zamknięty Na innych forach jest tego dużo ale i szczegółowo trzeba mi ogólnych...
~kaśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 grudnia 2012

Remont łazienki poszukuję dobrej umywalki itd wątek zamknięty Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas...
~tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Meble, gdzie? wątek zamknięty Poszukuję łóżka do sypialni. Ciężko coś wybrać ze sklepów Ikea, BRW i Agata...
~Zołi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Gdzie kupić stare deski podłogowe wątek zamknięty Witam! przeprowadzam remont w mieszkaniu w kamienicy i che zachować stary...
~Mario
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Budowa domu wątek zamknięty Witam wszystkich. Chcę na wiosnę rozpocząć budowę domu. W związku z tym...
cinek20001
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Dywany -gdzie kupię w Gdyni wątek zamknięty Witam, gdzie można kupić fajne dywany w Gdyni poza Komfortem :) Poproszę o...
~pirelka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Miska WC Koło Ovum wątek zamknięty Witam serdecznie. Poszukuję sklepu/sklepów w Gdańsku, które mają na swojej...
~rav
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

jakie okulary 3d?? wątek zamknięty Witam, Szukam okularów 3d do telewizora Panasonic tx-p42gt30 i wszystkie,...
idaiza2
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Egger, Tarkett, Vox - które panele polecacie? wątek zamknięty Jak najbardziej zależy mi na opiniach użytkowników, nie sprzedawców;)...
~m.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Czy jest tu jakiś pracownik Agata Meble?? wątek zamknięty Zastanawiam się, czy będzie niedługo jakaś promocja? planuję wieksze zakupy a...
~MałaMii
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

toaletka sosnowa wątek zamknięty gdzie dostane niedrogo toaletke sosnowa? moze ktos poleci komis meblowy , a...
kaori17
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Komandor, Indeco czy Cedepe?? wątek zamknięty Mam pytanie, czy któraś z Was korzystała z w/w firm ? Chodzi mi o szafe do...
nulka
39

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry