Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
meble - Elbląg wątek zamknięty Konkretnie cala zabudowa do kuchni, wiem, że jest tam wielu producentów, czy...
~asia
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Jaki TV kupić? LED czy PLAZMA? Pomóżcie:) wątek zamknięty W sobotę wybieram się do sklepu, chcę kupić telewizor, ale nie mam pojęcia...
~TVTV
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Gdzie w Trójmieście jest duży sklep/hurtownia z systemami zabudowy szaf i płytami płytami wątek zamknięty jak w tytule szukam miejsca z dużym asortymentem systemów zabudowy szaf i...
~weert
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Stół dębowy lity +krzesła wątek zamknięty Gdzie kupić w Trójmiescie taki stół lub zamówić na wymiar? Interesuje mnie...
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Grzejnik olejowy wątek zamknięty Musimy kupic jakis grzejnik do ogrzania pokoju i zastanawiamy sie jaki jest...
biedronka24
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

LUGNVIK - nie mogę znalezc tej sofy wątek zamknięty W katalogu jest, a na stronce jej nie znajduję. Czy ktoś się orientuje czy w...
~ikea
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

nnt szafy przesuwne w domu? wątek zamknięty Czy ktoś kupował może gotowe szafy z drzwiami przesuwnymi z allegro?...
Melpomena
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

MEBLE wątek zamknięty Dziewczyny, właśnie pomalowaliśmy pokój córci (wrzos/wanilia) i stoimy przed...
~kala79
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Ogrzewanie gazowe wątek zamknięty Ktory kociol gazowy dwufunkcyjny (24KW) wybrac, Termet, Fondital,...
~Gdynianka50
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

gdzie zamawialiście kuchnię? proszę o namiary wątek zamknięty Zarówno w kwestii zabudowy, jak i całego sprzętu. Proszę o namiary godne...
~asia
18

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Fornir lub balsa wątek zamknięty Witam wie ktoś gdzie można kupić lub dostać fornir lub balsę ?
~radek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Gdzie kupić stół na zamowienie na wymiar?? wątek zamknięty Jak w tytule chcę zamówić biały lakierowany stół rozkładany ale nie wiem...
~KIAVE
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

stół na wymiar gdzie kupić?? wątek zamknięty Pomocy chcę kupic stół na konkretny wymiar ale nie wiem gdzie mozna kupic....
~kiave
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

styropian na posadzki wątek zamknięty witam pomozcie gdzie kupie w trojmiescie i okolicach tani styropian na posadzki?
~maxiaz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Wymiana okien wątek zamknięty Jakie są ceny za wymianę? Nie szukam najdroższych okien na rynku, ale też...
~Janosik
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

jaką płyte kuchenną wybrać wątek zamknięty Zastanawiam się jaką wybrać płytę kuchenną, wydaje mi się że indukcyjna...
luka2
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

prosze o rade w wystroju pokoju wątek zamknięty mam pytanie czy oprócz ikea można gdzieś dostać w trójmieście fajne meble dla...
~MAMA
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Płyty na wymiar, gdzie? wątek zamknięty Witam, mam pytanie wie ktoś gdzie w Gdańsku, pruszczu utną mi płytę wiórową...
~Tomek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

wałek pod nieszczelne drzwi wątek zamknięty podobno kiedyś miały być takie wałki w lidlu, tylko nie wiem czy już nie...
magda111
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

biurko wątek zamknięty gdzie zrobie pakowne biurko drewniane , ale białe? jaki to koszt?
kaori17
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry