Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nnt. Gdzie kupię czarną okleinę meblowa w Gdyni?? wątek zamknięty jak w temacie, mega pilna sprawa, pomozcie:))))
~daria_P
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Czy ktoś wie ? wątek zamknięty Czy kto wie gdziemozna kupic tania szafe narozna ? chce umiescic ja w pokoju...
Anka0310
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

drzwi wejsciowe wątek zamknięty witam! Szukam w miarę dobrych drzwi zewnętrznych ( wejściowe do mieszkania w...
~x-s
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

szafa wątek zamknięty drodzy forumowicze :) szukam solidnej szafy wnękowej. Moglibyście mi polecić...
mieszkanka
22

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

Poszukiwanie taniej szafy - stolarz czy firma? wątek zamknięty Witam, mam do zabudowania wnękę. Miejsce jest nie widoczne dla gości,...
~Terka
25

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2010

meble do łazienki wątek zamknięty ile mogą kosztować meble na wymiar do niewielkiej łazienki? może ktoś może...
Ja-Aga
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Jaka jest różnica pomiędzy kotłem na górne i dolne spalanie?? wątek zamknięty Witam Jaka jest różnica pomiędzy kotłem na górne i dolne spalanie??...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

zasłony i firanki do pokoju dziecięcego wątek zamknięty gdzie kupię jakieś ładne, a może macie pomysły na jakąś inną fajną aranżacje...
ziuzik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

tynk mineralny zewnętrzny wątek zamknięty gdzie mogę kupić tynk mieralny tani zewnętrzny w Gdańsku - zalezy przede...
~rekin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

domofony wątek zamknięty Gdzie dostane słuchawkę do domofonu do bloku.?
~zanka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

Tapety wątek zamknięty witam gdzie w gdańsku dostane tanie i ładne tapety.dziekuje
Monika20
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

drewno do kominka - gdzie? wątek zamknięty witam! gdzie najtaniej można kupić drewno do kominka? mój mail...
emi3city
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

chyba nnt. Siatka zgrzewana - producent 3city i okolice? wątek zamknięty poszukuję siatki zgrzewanej z drutu 2,5 mm średnica oczka 25 mm / wymiary...
emi3city
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

kafelki wątek zamknięty Obejrzałam wszystkie mozliwe kafle do łazienki w Leroy,Ciastoramie,Obi, Nomi...
Melpomena
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

Gdzie najtaniej cement? wątek zamknięty Mam nadzieję, że odpowiecie zanim Admin przeniesie wątek ;) musimy...
AgusiaGda
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

drewno do kominka? wątek zamknięty gdzie kupić? moj mail emi3city@wp.pl
emi3city
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

gdzie kupić kominek?najlepiej okolice Gdyni wątek zamknięty czy może mi ktoś polecić konkretny sklep gdzie zakupię kominek?chodzi mi o...
doka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

rolety żaluzje wątek zamknięty szukam sprawdzonej firmy zajmujacej się montażem żaluzji drewnianych i rolet,...
~Iza
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

szafa z materiału wątek zamknięty witam. czy ktoś sie orientuje gdzie moge kupic szafe z materialu-tego typu:...
~aniaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Do Starogardzian wątek zamknięty Witam, Wraz z mężem zaczynamy budowę domu. Bardzo proszę o podanie...
~Ula___
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry