Widok

Co się stało ...że faceci nie doceniają i nie szukają porządnych kobiet???

Zastanawiam się już dość długo czemu mężczyźni nie szukają porządnych dziewczyn ...wolą iść na łatwiznę i szukać ognia na mieście ...a później się dziwią że są sami ...To że raz kobieta się zawiodła jest to rozwodzie , ma dziecko dorosłe , jest niezależna , ambitna ...to już nie ma szans sobie ułożyć życie ...czy w dzisiejszych czasach kobiety czterdziestoletnie mają jakieś szanse ????
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie,bo czterdziechy to stare d*py,jest wiele trzydziestek do ogarnięcia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18
Ja nie szukam durnia ....który zarywa co się da więc ...pa pa
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak czterdziestoletnie kobiety mają jeszcze szanse na znalezienie sobie partnera trzymam za ciebie kciuki
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
A dlaczego " mają jeszcze szanse ? "A czy kobieta czterdziestoletnia czy starsza to już nie może być szczęśliwa ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kobieta czterdziestoletnia ma prawo być szczęśliwa czterdziestoletnia kobieta jest młoda wszystkie kobiety są młode kobieta starsza ma prawo być szczęśliwa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
czekamnadomatora. BRAWO
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
~ktoś . Kobieta zawsze może , a tego nie mogę powiedzieć o facetach !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesteś w błędzie. Tak jak z kobietami,tak i z mężczyznami jest różnie. Jedno jest pewne, im kobieta starsza tym jest bardziej leniwa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Kobiety starsze nie są leniwe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
@Facet! mozesz te swoja teze uzasadnic?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie leniwa tylko mądra.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
mądrą przestaje być jak jej za długo brakuje męzczyzny:)D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
mądrą przestaje być jak jej za długo brakuje męzczyzny:)D

Mów za siebie Isztar:) Następnym razem napisz: ja np zrobię wszytko żeby zatrzymać przy sobie faceta, nawet zgłupieję albo coś:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza jest z cytryną, ale jak się nieco naciągnie to fartuch zakrywa tę drugą połowę i łatwiej jest dotrzeć na wyciągnięcie ręki.
W Zastygniewie spóźnił się na autobus, i skłamał, że nie było sernika, a przecież od początku było wiadomo, że był zwykłym lakiernikiem i czuć go było czosnkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście ze 40 i 40 + oraz wszystkie inne maja szanse ułożyć sobie życie , tylko nie można się tak "spinać" ,może nie dostrzegasz kogoś kto jest nawet niedaleko . Moze wystarczy być na TAK ,sorry ja nie mogę , adoruje juz jedna panią lat 45 z dorosłym lub prawie dorosłym dzieckiem ,ambitna i bardzo ,bardzo niezależna ..........
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porządny facet po 40-ce to już drzewo posadził, syna spłodził , dom zbudował bądź kupił , więc jedyne czego jeszcze może oczekiwać od życia to znaleźć nieporządną dziewczynę , a nie zaczynać od nowa w koło macieju.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Masz racje. Co najwyżej facet 40 40+ to może szukać kochanki. Domatora znajdziesz ale w parze z frustratem.
Takie czasy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pomijacie tych "nieporządnych", co domu nie zbudowali, syna nie spłodzili (chyba) za to się "wyszumieli" na tyle, że "porządni" mogą im tylko zazdrościć i zbierać spóźnione ersatze (bo zdrówko już nie to co kiedyś ;).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a tak - jest jeszcze sadyl , ale to gatunek wymierający ponieważ się nie rozmnaża ;P dlatego o nim nie wspominałem ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr:

> to gatunek wymierający ponieważ się nie rozmnaża

Czyżbym wyczuł nutę żalu? Chcesz być matką moich dzieci? ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
źle odczytujesz ;P - mi w perspektywie została faza "wyszumieć się" i z nikim się nie zamieniam ;D

a ty znowu zacząłeś od d..y strony ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wk*rwiaj Admina na tyle, żeby cię banował. Już kiedyś ci pisałem, że da się z Nim dogadać ;)

Możemy się gryźć, ale.. fajnie, że znowu jesteś.

Tylko płochych niewiast nie odstręczaj na wejście. Bez młodej krwi Forum zdechnie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak Jest ! ;] ... Tatusiu ?!.... Dziadku ?! ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
> Chcesz być matką moich dzieci? ;>
A może jednak ojcem ?

Kurczę, ale boli Was życie panowie. Tzn czasem mam wrażenie, że albo zazdrościcie sobie na wzajem albo bardzo się nie lubicie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złudne, kobiece, wrażenie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I ustawił miszcz resztę po forumowych kątach ;]

Kobiece ? Trudno mi zaprzeczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłaś się nie podpisywać. I tak wszyscy kumaci wiedzą a reszcie podpis nic nie powie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wszyscy - ja ich do tej pory nie rozróżniam, pewnie to przez brak hasła do zdjęć - więc niech się podpisuje.... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpis to przypadek więc dalej czuj się jak w domu :P
Mnie nie kręcą numerki tak jak was, nie zwracam na nie uwagi ale widać, że jednak powinnam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ woder:

Nie mów, że nie skumałeś, kto był naszą trzecią rozmówcą ze skasowanej odnogi wątku Długiej. Wyżej oceniałem twoją lotność umysłu ;)
Nawet nie o IP chodzi...ale zasoby leksykalne i konstrukcję zdań.

@Ilona:

> Mnie nie kręcą numerki

Jasne... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Nie mów, że nie skumałeś, kto był naszą trzecią rozmówcą ze skasowanej odnogi wątku Długiej. Wyżej oceniałem twoją lotność umysłu ;)
Nawet nie o IP chodzi...ale zasoby leksykalne i konstrukcję zdań.

O kim prawisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> O kim prawisz ?

O "tudzież" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tudzież wdzięczna za troskę pozwala zająć się czymś/kimś innym ;]
Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na swoje usprawiedliwienie że nie skojarzyłem że ~:) = ilona- od E. mogę tylko powiedzieć...

1. ja tu jestem sporadycznie
2. nie czytam od deski do deski
3. nie wnikam w numerki póki ktoś mnie nie w....i , a to prawie nigdy nie następuje
4. już nie pamiętam co tam było, kto co napisał jeżeli dobrze się gada to to mi wystarcza, przez to że mi nie dałeś hasła do fotek jest mi trudniej kojarzyć, bo nie mogę podpiąć charakteru do wyglądu (a faceci to wzrokowcy to co się dziwić)

.....znów zrobiliśmy syf z wątku , jak za starych czasów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> znów zrobiliśmy syf z wątku , jak za starych czasów

Stand ART :D

> Nie mogę podpiąć charakteru do wyglądu

Nie ma najmniejszej korelacji pomiędzy wyglądem a charakterem.
Stary, dobrze doświadcczony DZIADEK ci to mówi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl a od kogo pożyczasz wnuczki?:)pp
bo ja bym ci nie dała nawet na 5 minut!!!
-------------------
nie ma korelacji miedzy wygladem i charakterem??
no prosze
czyli--"mezczyzna wzrokowcem jest"
w sensie paczy głeboko w oczy ---na dusze???
D..p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Isia:

Badając organoleptycznie ładnie pachnącą i dobrze wyglądającą potrawę ma się ochotę na jej konsumpcję.
Co nie znaczy, że z automatu chciałoby się ją spożywać codziennie i dożywotnio ;D

BTW: Wnuczków od nikogo nie pożyczam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wracając do głównego wątku (bo tu się jakaś g*wno burza zrobiła)...

tu nawet nie chodzi o 40-letnie kobiety (wiadomo, im się jest starszym tym ciężej znaleźć partnera bo większość ludzi tkwi w związkach, bardziej lub mniej udanych)... tak sobie myślę, że to jest po części wina kobiet bo rozleniwiłyśmy panów i to bardzo. kiedyś mężczyzna musiał się starać o względy kobiety, później doszło do jakiejś szalonej rewolucji seksualnej i seks przestał być łączony z miłością i szacunkiem a zaczął być zwykłym towarem... potem kluby, alkohol...kobieta jest znieczulona i często samotna i nieszczęśliwa więc idzie do łóżka z facetem, który jedyne co zrobił to postawił jej drinka i powiedział kilka komplementów. faceci zauważyli w pewnym momencie, że dla zaspokojenia potrzeb seksualnych nie trzeba się aż tak wysilać... zatem po co piec chleb samemu jak można pójść do piekarni i go kupić?

mężczyźni starsi często są już po nieudanych związkach czy małżeństwach...nie dziwota, że są zmęczeni i mają ochotę właśnie odreagować i "poszaleć" bez żadnych zobowiązań.

wydaje mi się, że ludzie po prostu przestali się szanować...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ "...kiedyś mężczyzna musiał się starać o względy kobiety, później doszło do jakiejś szalonej rewolucji seksualnej..."

jak już mamy wchodzić w szczegóły i uwarunkowania historyczne to
kiedyś do niewiasty był dołączany posag, a teraz to zazwyczaj jest figa z makiem. W związku z czym nie dziwota że męski entuzjazm troszkę osłabł jak zamiast czerwonego Ferrari dostaje w ramach posagu dziecko z poprzedniego małżeństwa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
mówię o "kiedyś" mającym miejsce 5-10lat temu... a nie o czasach, w których kobietę dało się kupić za kilka krów i parę świniaków :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba szanować najpierw siebie żeby być szanowanym przez drugiego człowieka. I to jest podstawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja nie słyszałem o żadnej rewolucji seksualnej sprzed 5 lat , chętnie o niej posłucham

(tak to jest zasiedzi się człowiek w jakimś małżeństwie na 12 lat i go rewolucja ominie - szlag by to traił - i to jeszcze seksualna!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było sobie taką rewolucję w małżeństwie przeprowadzić i miałbyś ciekawiej ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było o niej wiedzieć, a tu jakieś rewolucje seksualne beze mnie robią... co za świat - a tobie mikro coś się obiło czy też cię pominęli ? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 lat temu? Niech pomyślę... Kurcze, mnie też to ominęło ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak sobie teraz łącze fakty to ciacho ma chyba 23 lata pięć lat temu miała 18 to może ta wymiana lalek barbie w tym Ken'a na kolegów z klasy - to jest ta rewolucja sprzed 5 lat - o której mówi ciacho ? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, to czas, w którym zaczęłam chodzić na dyskoteki i zobaczyłam co się tam wyprawia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to trzeba było zaznaczyć że ta szalona rewolucja seksualna nastąpiła u ciebie podczas dojrzewania ;P już myślałem że coś mnie ominęło i to jakaś większa akcja była ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem mam wrażenie, że właśnie to dojrzewanie cię ominęło :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak niezależna ambitna to pewnie paszczun z twarzy z trzema kotami i bez tv w domu - już wolę być sam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Paszczur nie Paszczur
kombinujcie bo dom do wygrania !pp
zobacz nowy watek!:)

w 1 noc mozna pol roku nadrobic
kurna chata --taka stawka!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jestem paszczura ale bardzo ładna ...nie podoba mi się chamstwo dzisiejszych mężczyzn dlatego sama
..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Paszczun" ?! Z kotami to jeszcze skumałam, ale co z tym brakiem TV? Jest jakaś konieczność posiadania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
cha ,cha, cha , co tam jak pani 40+ ,a dwa psy i kota ,a ja mam 2 koty to co mam mieć rozterki , czy ona ma mieć dylematy ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla fajnego faceta telewizor to podstawa
bo musi dzierzyc pilota przez conajmniej pol dnia
na psa i kota nie ma czasu
za to niepaszczur do prymitywa
musi miec duzo czasu,zeby obrobic Jego,chate i zwierzaki
nie zasłaniajAc mu tyłkim ani scierka ni na sekunde-- ekranu
jego eminencja bedzie uprawiał boks odrywajac łapskoz oparcia
i strzelał gola szurajac z murawy dywanu
przeskoczy przy tym na taniec z gwiazdami i szurnie pirueta
z puszka na sciane
co piąta reklama -przerwa na siku
no chyba ze niepaszczur poda mu nocnik
i w tym czasie zdazy maznac sciera przez ekran
choc nie wiem bo prymityw pewnie nie spojrzy -gdzie mu strumien leci
szkoda przagapic sekundy
z ledowego okna na swiat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
--kiedy prymityw idzie spac
zmeczony emocjami sportowymi
niepaszczurzyca ma czas dla siebie-
musi wiec szybko pomalowac paznokcie ,wyprac stringi
i skoczyc jeszcze na nocny seans do solarium i na bieznie do calypso
zeby tego dokonac musi przekupic stróza
wiadomym działaniem......
wyrzezbi swoje umeczone członki dla kochanego prymitywa
wracajac na rolkach dla wzmocnienia miesni ud.
po drodze zrecznie prasujac prostownica po swoich tlenionych lokach
--bo on lubi proste
na klatce zdazy jeszcze wydepilowac to tamto....
bo prymityw lubi gładko!
przed poranna akcja "nice wake up"

i tu mozna pasc bo prymityw idzie zarobic
co nieco w marketingu,przenoszac tyłek z łózka do fotela swojego
cadillaca,w spadku po tatku....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
swoim starym sposobem isztar wyczerpała temat wątku, opisując ze szczegółami jeden z typowych dni swojego byłego związku...

nikt nie wie co powiedzieć , jedni nie zrozumieli, innych zamurowało, a pozostali stwierdzili że z ich doświadczeniem już nic nowego nie wniosą ...

isztar czuje się ukontentowana na kilka dni po wyrzuceniu z siebie nagromadzonej, podczas ostatnich wspominek, żółci...

zatem wątek chyba do zamknięcia ?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli Isztar pisała z autopsji to faktycznie tylko współczuć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co ?! Losy litewskiej rodziny wywiezionej przez sowietów na Syberię to przy tym pikuś ? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleś znalazł porównanie. No brawo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chcę ci psuć nastroju dramaturgii, ale jedno i drugie jest lekko podkoloryzowane ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To że Isztar lubi pokoloryzować to wiem, co do drugiej kwestii lepiej zamilcz bo nie wiesz o czym mówisz a kpina jest tu zdecydowanie nie na miejscu. Czasem warto pomyśleć zanim zadrwisz raniąc innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr---z duzej literki do mnie,juz ci to kiedys powiedziałam!
Paszczur czy nie,z kotem ,czy bez--wymagam meskiej postawy:)

masz cos ciekawego do opowiedzenia poza tymi wstawkami, na czyjs temat?
albo tak ogólnie
na pewno jest jakas dziedzina ,w której mógłbys sie w koncu rozwinac--
wypłynać na szerokie wody:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iza ?! ale ty sama się podpisujesz z małej, to nie wiem czy ja mogę tak sam z siebie z dużej ?;P ... zaraz powiesz że krzyczę ;]

... ograniczam się do wstawek, bo nie mam takich doświadczeń z facetami, to co się będę rozwodził na ten temat ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytałam... ręce opadaja :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie równiez opadaja ,kiedy kobieta cieszy sie z miernoty faceta:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Długa:

Znajdź sobie wreszcie jakiś ludzki nick ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przydługa ;)

apropos Przydługa jak masz coś do powiedzenia , to pisz - chętnie cię "poznamy" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl i Wdr dzieki za zachętę.
W dużym stopniu niestety zgadzam sie z Ciachem, mysle tez ze nie mozna uogólniać ze np kazdy facet to swinia i ze tylko na d.pie mu zalezy. Choć moje ostatnie doświadczenia x 2 tego wlasnie dowodzą;)
Mysle tez ze faceci tkwią czesto w nieciekawych związkach bo tak in wygodniej i (sorry Panowie) brak im jaj. Kobiety ( czego sama jestem przykładem) prędzej decydują sie na rozstanie i samotność niż na tkwienie w beznadziejnym związku. Znam tez kilka takich (czterdziestoletnich;)) dziewczyn :) wyglada mi na to ze faceci boja sie silnych i samodzielnych kobiet. Moze sa dla nich za dużym wyzwaniem a panowie to leniuszki?;) to sa fakty a wnioski? Moze takie ze i tak nie należy rezygnować z siebie, z pracy nad soba i ze trzeba miec nadzieje na nowa milosc zwłaszcza ze wiosna idzie :) trzeba tez pamietać ze to od nas zalezy kogo do siebie przyciągamy :) dlatego nie pisałam ze tamci dwaj to palanci ;))

Ps. Znajde niedługo ludzki nick ale teraz lecę na siłke :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może... Kalanara? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikro - jakaś genealogia ? czy tylko tak palnełaś ;P

@Przydługa - czyli na razie trafiasz do szufladki z napisem "standard" poglądy zwyczajne, coś pomiędzy poprawne-lekko spaczone, z nutką feminizmu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikronezja- dziekuje. Poradzę sobie:p
Wdr- No zawiodłam sie ;) nie jestem taka znowu standardowa ;) a gdzie ten feminizm bo nie widze? W mojej zaradności czy brak jaj zabolał? hihi :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
standard - to nie taka zła szufladka, to dobry materiał wyjściowy ;) , ale twoje poglądy błędnie zakładają że wina leży w męskiej części populacji i wszystkie problemy by znikły gdyby faceci byli idealni, w sumie każde takie uogólnienie że faceci to... lub tamto... (tak samo kobiety) jest błędne choćbyś nie wiem iloma koleżankami to poparła to nie jest to dogmat tylko twój punkt widzenia na podstawie własnych doświadczeń

Nawet jeżeli 5 na 10 facetów unika niezależnych, samodzielnych kobiet to tych 5 może mieć 5 różnych powodów takiego postępowania i prawdopodobnie dla 4 z nich ostatecznym kryterium nie jest to czy kobieta jest samodzielna, silna i niezależna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry materiał wyjściowy - fajnie, może byc hehe

Nie sądze że wina leży tylko po męskiej stronie - bo to jest oczywiste;)

wdr - Ty to tak cąłkiem na serio i w sumie zgadzam sie z Tobą, i pisałam, ze mówie o moich doswiadczeniach :)
Jak zdobedę nowe, odmienne to pewnie chętnie sie pochwalę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego zakładasz, że mężczyźni dyskwalifikują Cię, bo jesteś "porządna"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdopodobnie szuka nie tam gdzie powinna - domatorzy nie przesiadują w klubach czy pub-ach i raczej ciężko ich spotkać na dyskotekach, więc trafia na gości, którzy szukają zabawy i rozrywki, aby znaleźć tych właściwych musiała by chodzić jak jehowa od domu do domu ;]. Inna sprawa że kobiety lubią ze swoich zalet robić przywarę i tłumaczyć tym swoje niepowodzenie - taka reklama podprogowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po co komu się pchać w stare próchno z przebiegiem ? ?
bylas mloda wtedy trzeba bylo znalesc swojego Wybrańca, a nie na starosc chcesz skakac z pisio.ra na piso.r, tak jak wiekszosc dzisiejszych Kobiet...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
ręce opadają i nogi.... uważam że dział towarzyskie powinien być od lat 18, a w zasadzie nadążając za ewolucją od 21.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
paweł, to Ty chyba jestes za mało obskoczony, takie mam wrazenie hyhyhy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja rownież sie zastanawiam ale w druga stronę dlaczego kobiety wola rozrywkowych facetów ? Spotykam tylko takie które lecą na kasę . Moze nie rzucamy sie w oczy , Jesteśmy niewidzialni dla kobiet bo nie jesteśmy atrakcyjni !Ale jest nas sporo szukających kobiet które można by pokochać i być szczęśliwy u boku drugiej osoby ! A wiek każdy wyglada na tyle jak sie czuje pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Ipioter,

Czy tylko wybierają rozrywkowych, czy tylko lecą na kasę? Nie zgadzam się z tym zupełnie.

Wszystkie kobiety są wspaniałe na swój sposób i wszystkie w jakiś tam sposób kochałem. Nie ma nic bardziej uskrzydlającego niż deprawowanie.. Ach.. ))
Nie jestem całkowicie bezużyteczny.. Mogę zostać użyty jako zły przykład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie jesteś nieznajoma ? Pewnie się spóźniłem, bo to widzę pisane było 2 lata temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Julka ladne imie dziecka doroslego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba zależy od etapu życia. Zgadzam się z tym, że występuje taki okres w życiu faceta, że chce się zwyczajnie wyszaleć. Jednak jak długo będzie trwał zależy od tego jak szybko facet będzie dojrzewał. Znam wiele przypadków, gdzie faceci spotykali się z fajnymi dziewczynami, nabrali wiatru w żagle i stwierdzali, że skoro ona była zainteresowana to będą też inne. No a potem żałowali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to już nawet bałwanek się roztopi........ :(
n. Do w......()
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to już jak Arktyka, która roztopiło słonce....()
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W każdym wieku można znaleźć kogoś dla siebie, tylko większość wraz z wiekiem rozwija w sobie coraz więcej oczekiwań względem innych i coraz więcej bezrefleksyjnej akceptacji samego siebie. Przyciągają sobie podobnych. A to nie ma szans na równą, sprawiedliwą i satysfakcjonującą wymianę.
Ci którzy tacy nie są, kochają siebie, rozwijają się, potrafią zaufać i kochać, to nie mają żadnych problemów ze znalezieniem podobnej do siebie osoby.
Resztą staje przed wyborem, dostrzec problem lub iść w zaparte... i wybierają to drugie, i kupują kota;)

Kot jest tu kluczowym elementem, bo jest on dowodem przebijającej się do świadomości informacji "to ze mną jest coś nie tak".
Takie osoby więc nie kupują psa, bo gdyby pies nie przybiegał gdy otwierają się drzwi, uciekłby lub zrobił sobie krzywdę to ciężko by im było znaleźć ku temu dobre wytłumaczenie, a kiedy nawet kot ich nie lubi, to mówią, że kochają koty, bo chodzą własnymi ścieżkami, jak oni:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kot=zaprzeczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porządne kobiety mają często kosmiczne wymagania i zamykają się w swojej wieży z kości słoniowej. Potem się okazuje że już nie są tak porządne. Nad każdą relacją powinno się pracować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka jest definicja porządnej kobiety? :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mniej więcej taka jak normalnego faceta;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe, tej też nie znam ;) przybliżysz? :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jak z Yeti, wszyscy twierdzą, że istnieje, ale nikt nie widział;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i wszystko jasne :P nie mam więcej pytań wysoki sądzie :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porządna kobieta? Taka, która sama siebie tak określa. Pytanie czy inni też tak ją postrzegają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no więc właśnie, czy definiują nas inni czy mamy prawo uważać się za porządnych tylko dlatego, że sami tak o sobie myślimy?
według słownika języka polskiego porządna=postępująca zgodnie z ustalonymi normami
tylko dla każdego te normy będą inne zatem każdy ma inną definicję bycia porządnym ;)
bo czy jeżeli sprzeciwiam się niektórym normom to już nie mam szansy na bycie porządną?
kim wtedy jestem? :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam pytanie do "czekam na domatora". Czy znalazłaś już może porządnego faceta? Czy dalej jesteś sama (lub samotna)? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimś autentycznym w świecie gdzie bycie porządnym stało się wytartym frazesem.
W internecie każdy jest porządny, normalny i fajny bo pole tekstowe wszystko przyjmie. Tylko w realu z tym jest różnie. Porządna kobieta okazuje się być apodyktyczną zołzą, fajny chłopak zaś nagminnie przeklina i codziennie pije piwo i ogólnie jest gburem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>W internecie każdy jest porządny, normalny i fajny bo pole tekstowe wszystko przyjmie.

Masz chyba silny antyhejterski filtr na przeglądarce:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejtów nie uświadczysz w ogłoszeniach towarzyskich. Za to całą masę ideałów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spojrzałem na tutejsze ogłoszenia towarzyskie... wolę hejt.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>tylko dla każdego te normy będą inne

Nie, bo to normy ustalone przez grupę trzymającą władze ewentualnie miejscową religię lub tradycję.
Czyli porządna osoba to ta, która się nie wychyla i jest posłuszna.
Czyli osoba, która się nie realizuje i jest nieszczęśliwa.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym dodał, że nie tyle co nie realizuje się, lecz nie oczekuję więcej od życia niż grupa ją otaczająca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie. Bycie porządnym to coś co każdy określa samodzielnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli każdy sam dla siebie jest porządny, a inni żyją inaczej, więc są nieporządni?
Nie wystarczy wtedy mówić "ja" zamiast "porządny"?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ Ciacho
"według słownika języka polskiego porządna=postępująca zgodnie z ustalonymi normami
tylko dla każdego te normy będą inne zatem każdy ma inną definicję bycia porządnym ;)"

Jakbym miał deja vu, że gdzieś dokładnie te słowa wypowiedziałem / napisałem. Chyba przychylam się do teorii Hawkinga o światach równoległych :-)
Nie jestem całkowicie bezużyteczny.. Mogę zostać użyty jako zły przykład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam teorię, że deja vu to przebłyski z poprzednich żyć ;)
jakkolwiek opętanie to nie brzmi :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie Ciacho, ale pomyśl, że poprzednie życia można połączyć ze światami rownoległymi ;-) Zakładając, że jest ich nieskończenie wiele, nie wiemy czy my już żyliśmy wcześniej, czy teraz żyjemy, czy jesteśmy echem tego co będzie. Celowo użyłem słowo echo :-)
Sam wpadłem na taką przedszkolną teorię, stosunkowo niedawno, bo kilka dni temu nie mogąc zasnąć wyobraziłem sobie latawca (pospolicie mlecz) i tak latawiec zachodzący jeden na drugi, ciągnąc się ładny kawałek utworzyły ciąg. Patrząc na nie, za nimi daleko stoi maleńki wiatrak, który po włączeniu oddziałowuje na latawce, pomimo że słabo i na każdy z inną siłą, to jednak na takie same kwiaty.
I tutaj sobie pomyślałem, że pierwsze które dopadnie powiew, zachowają się podobnie, ale te już odrobinę dalej będą się zachowywały wbrew schematom. Nie wiem dlaczego, ale tak mnie naszło na porównanie mleczy do poprzednich wcieleń i światów równoległych :-)
To nie trawa ani alkohol, chociaż haszyszek wybitny krąży wokół ;-)

Ja nie wiedziałem że Ty taka demoniczna jesteś :D
Nie jestem całkowicie bezużyteczny.. Mogę zostać użyty jako zły przykład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiście, że można. tzn wiemy, że realnie żyjemy tu i teraz ale nie wyklucza to tego, że pewne rzeczy wokół nas, sytuacje, miejsca, wspomnienia mogą dziać się w światach równoległych. wydaje mi się, że karma jest czymś takim, co przelatuje przez owe światy tworząc efekt motyla. poza tym są jeszcze sny- nie zastanawiało cię dlaczego śnią się czasem dziwaczne rzeczy? według mojej teorii właśnie głównie we śnie mamy możliwość pośredniego zajrzenia do wspomnień z poprzednich żyć. są też świadome sny i tu warto się zastanowić czy to zwykłe zjawisko kontroli nad własnym umysłem czy może właśnie umiejętność zajrzenia do jakiejś równoległej rzeczywistości.
kiedyś śnił mi się bardzo często jeden człowiek- nie widziałam go nigdy wcześniej na żywo ale pojawiał się w różnych sytuacjach- czasem był główną postacią snu, czasem widziałam go przechodzącego obok... i pewnego razu pojechałam do hiszpanii i zobaczyłam tego człowieka w sklepie. co ciekawe on pierwszy do mnie podszedł i później jak rozmawialiśmy powiedział mi, że poczuł jakąś dziwną energię, która popchnęła go żeby do mnie podejść. long story short, przekazał mi dużo mądrych słów, które też przyczyniły się do pewnych zmian w moim życiu. po powrocie do polski już nigdy więcej mi się nie przyśnił ;)
poza tym bardzo wierzę w połączenia karmiczne i uważam, że ludzie w naszym życiu nie pojawiają się przypadkowo ;)

demoniczna? z demonami to nie ma nic wspólnego ale czasem od skrajnych racjonalistów zamkniętych na jakiekolwiek teorie albo spekulacje dotyczące tematów spirytystycznych słyszę, że jestem nawiedzona :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli to równoległe wszechświaty to nie można mówić o poprzednich życiach, bo one wszystkie dzieją się teraz (a przynajmniej w przybliżeniu). Pewnie mamy wiele oddzielnych świadomości połączonych jedną podświadomością. Przeżywamy życie na nieskończenie wiele sposobów, a gdy któreś sytuacje się powielają, to wiemy, że to już było.

Może jednak być tak, że gdy umieramy i okazujemy niezadowolenie z jakiejś decyzji uważając, że ona negatywnie przemodelowała nasze życie, to jesteśmy w stanie cofnąć się trochę przed tym momentem. I tak żyjemy, tworząc pętle w czasie, aż do osiągnięcia optymalnego zadowolenia.

Albo wcale nie istniejemy, My - jako nasza świadomość - to tylko wyobrażenie naszej podświadomości, która czasem fantazjuje te same sytuacje.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Jeśli to równoległe wszechświaty to nie można mówić o poprzednich życiach, bo one wszystkie dzieją się teraz (a przynajmniej w przybliżeniu). Pewnie mamy wiele oddzielnych świadomości połączonych jedną podświadomością. Przeżywamy życie na nieskończenie wiele sposobów, a gdy któreś sytuacje się powielają, to wiemy, że to już było."

Dlaczego, że tak spytam? Przy prędkościach pod/nad świetlnych z czasem dzieją się specyficzne rzeczy więc możemy istnieć dzisiaj, jak i wczoraj oraz jutro jednocześnie. A skoro te wspomniane są możliwe, to i możemy istnieć epokę temu i epokę w przód.
Pomijam fakt, że to co przecież się skończyło dalej istnieje. W jednym miejscu wszech-wszechświata, nasz wszechświat jeszcze nie powstał, a wydaje się nam, tu na Ziemi(i), że przecież istniejemy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem raczej na myśli to, że równoległe wszechświaty muszą być równoległe wobec siebie dla zachowania definicji, a poprzednie i następne życia sugerują stan cykliczności narodzin i śmierci.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rany ale Wy frazesy piszecie. "Myślę i czuję więc JESTEM" Wy chyba jednak znikacie?!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale tutaj nikogo nie ma, to tylko Twój umysł.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bledna mysl . Za roszczarowanie w zyciu.
Dla dobrego samopoczucia.na wstepie jakuzi...potem ochloda w basenie aquapaeku.. dobra kolacja przy swiecach.. 4 godzin tanca na pidswietlonym parkuecie . Choc mimo ze Morenki .juz niema. Czy slynbego lokalu spitkan znanego Polutyka .najwazniejsze to wspolne checi .. dobrej zabawy. Dobrego masarzu calego ciala bo przeciez to lubia kobietycz klasa . Tu juz niechdzi o poparcie mody .. lecz wspolnego usmiechu ze zdartych trzewikow ... by kolejnecwlizyc . Dla dobrej powtorki kolejnego dnia konca tygodnia. Pi wtsilku pracy.. przy kawie czy lodach bez koniecznosci jablkowego piwa ;)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny skoro TYLKO umysł to weź się uderz w twarz swoją ręką która jest wg. Ciebie Twoim "umysłem" i pisze na tym forum a poczujesz czy Ciebie nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie zrozumiałeś.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

do góry