Widok

Co sprawdza sie przy budowie domu

Pytanie do tych co mieszkają min. 2 lata w domu, który budowali. Co byście zmienili w projekcie? Co Wam przeszkadza a co okazało się świetnym funkcjonalnym pomysłem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda dopiero się buduję,ale siedzę w branży budowlanej dość długo i obserwując domy moich Klientów mam takie spostrzeżenia:
Ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja - to podstawa. Spiżarnia nawet malutka, pralnia, pomieszczenie gospodarcze bardzo przydatne. Garaż zwykle są tam same graty, no chyba że ma się osobną rupieciarnię. Dla bezpieczeństwa dobrze jest również zainwestowac w takie czujki alarmowe: https://www.napad.pl/1420-czujniki-pir Drogie nie są ale mogą stanowić dobre zabezpieczenie przed włamaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pralnia zdecydowanie tak i duża garderoba! Bardziej rozeznałabym się w trendach, bo mam wrażenie, że po dwóch latach mój dom jest juz niemodny. Dużo fajnych inspiracji znajdziesz na blogach. Warto poczytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

Budowa domu w Trójmieście (27 odpowiedzi)

Czy ktos mógłby mi powiedzieć ile w warunkach trójmiejskich kosztowała by budwa takiego domu:...

do góry