Widok

Co zrobic

Witam
Zacznę od tego że tego roku minęło mi w małżeństwie 10 lat.
Mamy dwójkę dzieci 9 chlopca i 7 lat dziewczynkę.bylaw w ciąży kiedy br jadłam slub mój mąż jest ode mnie 4 lata młodszy.
Zmieniać się zaczęło zaraz po ślubie,maz kiedy sie wnerwi potrafi strasznie mnie wyzywać.Lata mijają jestem z nim choć dużo przeszliśmy bywa że jest d lubi Oki a potem się momentalnie sypie i kłócimy się o wszystko.
Mąż niektórzy że mną nigdy porozmawiać czas który mi poświęca to w czasie seksu i tyle.No dzieci tez często sie wnerwia.czasami czuje się mega samotna w związku,jakiś czas po ślubie oszukuje a l mnie albo dużo przemilczywal.
Czasami nie wiem czy z nim dalej być czy on jest że mną że względu na dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej,porozmawial bym na ten temat Kobietko z toba wiesz,tylko nie tutaj moze jakis mail.u mnie jest podobnie wiec ciebie doskonale rozumiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W oczy kole i spocić się można próbując odszyfrować o co chodzi ;(
Po polsku teraz, ok?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.Nie naciskaj, bo zniechecisz go do odbudowania waszej relacji.Powoli,ale do celu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli miała byś ochotę porozmawiać to zapraszam .
Spotkanie@vip.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (47 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Naturyzm (36 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

do góry