Widok

Co zrobic zeby dziecko jadlo

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam moj syn skonczy 6 marca rok dotego doszlo ze ma alergie narazie nie moge mu podawac glutenu. Jadlospis u niego jest jak wstanie o 6 rano to o 7 pije mleko wypija tak 120ml przed 9 idzie spac wstanie przed 11 daje mu kleik ryzowy ale zje moze z 3 lyzeczki i dosc potem znowu mu daje mleko tak o 13 i idzie spac wstanie przed 15 i wtedy podaje mu obiad zupke np pomidorowa lub kalafiorowa itp nawet blendowalam a on ani tak ani tak nie chce ale owoce je ze smakiem przed ta alergia jadl praktycznie wszystko a teraz od jakiegos czasu nie chce jesc troche mnie to martwi macie moze jakies pomysly dla takiego niejadka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam BLW, do kleiku możesz dodać owocowy mus, lub zastąpić go kaszą bezglutenową z Holle są fajne można kupić w gemini. Co do blw to u nas sprawdziło się świetnie, polecam rózne placuszki np twarogowego z bananem. Poczytaj o tym np na blogu alaantkowe blw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okej poczytam dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wyszło że ma alergię na gluten?
Moja mała skończyła roczek w grudniu i od ponad miesiąca pojawia jej się wysypka na policzkach, nic oprócz tego nie ma. Lekarka to zbagatelizowała ale sama nie wiem. Mała je wszystko i nie mamy problemu z jedzeniem.
Starszy za to jest taki niejadek, ma już 3 lata a dalej są z nim problemy, choć teraz już je coraz więcej rzeczy. Niestety u nas żadne sposoby nic nie dawały. Posuwalam się do tego, że dawałam mu telefon z bajkami abym mogła go nakarmić zupa. Do dzisiaj je chleb z samym serkiem, nie akceptuje wędlin ani warzyw, jajka też sa blee.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

do góry