Widok

Codowne przedszkole, opieka na najwyższym poziomie !

Wesoły Delfinek Temat dostępny też na forum:
To przedszkole o którym marzy każdy rodzic i dziecko ! Bardzo się bałam jak okazało się, że muszę oddać córeczkę do przedszkola... pierwsze dni adaptacyjnę były cieżkie ale teraz jest cudownie, córka nie może się doczekać każdego dnia w przedszkolu. Panie przemiłe i zawsze pomocne, córka je pokochała i w dniach wolnych dużo o nich mówi. Pani dyrektor organzuję dużo fajnych atrakcji między innymi: teatrzyki, bale karnawałowe, eksperymenty dla starszaków czy wyjazdy po za przedszkole (np. ZOO). Polecam każdemu !
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem warte uwagi jest przedszkole te vizja w Gdańsku ul. Piekarnicza 16b . Moje dziecko zawsze przychodzi zachwycone z zajęć. Podejście do dzieci indywidualne, opieka na wysokim poziomie. Nauka po przez zabawę odpowiednia do wieku. Dobrze wyposażona placówka w materiały do zabawy i edukacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Ewa - ocena (3 odpowiedzi)

Niestety nie polecam. Wycieli zły otwór w blacie niepasujący do umywalki. Po zapytaniu czy mam im...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Emil - opinia (3 odpowiedzi)

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie...

do góry