Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty miesiąc temu kupiliśmy łóżko na które naprawdę warto poczekać bo za takie...
~migotkami
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2018

Sypialnia wątek zamknięty Zarowno łóżko jak i materac kieszeniowy bez zastrzeżeń. Transport z...
~Kordian
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2019

Ola wątek zamknięty nie polecam !!!! 25- go sierpnia maz zamowil materace i wpłacić 1000zl...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Calkowita porazka wątek zamknięty Niestety nie zgodze sie z wiekszoscia opinii. Lozko dostarczono z misiecznym...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Super wątek zamknięty Wybór i pomoc w wyborze materaca najlepsza jaką można sobie wyobrazić....
~Cypisek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Wszystko OK wątek zamknięty Materace dobrej jakości, szybka wysyłka. Dodam, że najpierw byłem w sklepie i...
~Kaligula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Super wątek zamknięty Zakupiłem łóżko i materac i jestem pod wielkim wrażeniem jakości towaru jak i...
~Ptys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Wysokiej jakości materace wątek zamknięty Materace zakupione wysokiej jakości. Odpowiednio grube, odpowiednio twarde, a...
~Mrówka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Warto zaglądnąć- polecam wątek zamknięty Trafiłam do sklepu z polecenia. Jestem zadowolona z zakupu jak i obsługi. A...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Ta firma to jedna wielka porażka ! wątek zamknięty Zapłacone 100 % - po obiecanych 7 dniach towaru i kontaktu brak. Po...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Mega pozytyw wątek zamknięty Polecam tego producenta zakupiłam materac termoelastyczny, śpi się...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Gdyby nie dostawca było by 6 wątek zamknięty Zakupiłam materac łącznie z łóżkiem (komplet). W sklepie profesjonalna...
~karola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 czerwca 2014

Materac Comfortbe wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i pomocna. Firma w bardzo rzetelny sposób podchodzi do...
~Zuza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Obsługa i ceny fest wątek zamknięty Obsługa jest faktycznie bardzo dobra, zna towar jego wady i zalety oraz...
~Zerek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

obsługa tylko godna polecenia wątek zamknięty pozostałe artykuły materace to nieporozumienie niska cena i to wszystko po...
~wera
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Termoelastyczny wątek zamknięty Witam. Kupiłem w sklepie w Gdyni materac termoelastyczny 140x200 i jestem...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim ten sklep, doskonała, fachowa obsługa, świetne ceny (także...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam sklep, mają bardzo atrakcyjne ceny i dobry asortyment. Sklep może nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry