Widok

Comfortbe.pl łóżka i materace NIE POLECAM!!!!

Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie stacjonarnym lub internetowym Comfortbe.pl
Zamówienie z dniu 24.03.2018 na dwa łóżka z notą do wykonania, dostarczenia i montażu w ciągu 21 dni roboczych i….
Dostarczenie towaru nastąpiło w dniu 19.05.2018 czyli 21 dni roboczych!!!! po wielu uporczywych telefonach i zmianach terminów dostaw. W dostarczonym materacu była uszkodzona powłoka to zainteresowało aby zobaczyć co jest w środku.
Gąbka bez otuliny, mimo Ze tak jest napisane w zamówieniu, wysokość materaca 16 cm w folderze reklamowym jest napisane 18cm, materac z pianki termoelastycznej okazał się zlepkiem sztukowanym z różnych materacy. Materac miał wystawać 10cm ponad konstrukcję łóżka jest od 4cm do 5cm w umowie wyraźny zapis. Podstawa materaca była stara wypłowiałą gąbka pękającą pod dotykiem o rdzawo żółtym zabarwieniu. Grubość jak i szerokość materaca nie równomierna, element z najdroższej części materaca sztukowany co najmniej z kilku kawałków, wycinany pod różnymi kątami. W celu stworzenia dokumentacji technicznej kilka razy podniesiono stelaż materaca który po chwili oderwał się z mocowania i uszkodził spód łóżka za chwile druga część podnośnika stelaża również się zarwała. Okazało się że podnośnik stelaża jest zamocowany na malutkie wkręty do drewna o szerokości łba mniejszej od otworu w podnośniku. Na całe szczęście nikt nie zdążył się położyć bo inaczej zapad by się w tym łóżku nie wiadomo z jakimi konsekwencjami. W ciągu 2 dni zostały spisane 2 reklamacje na materac i łóżko, właściciel firmy przez telefon w obecności sprzedawcy i konsumentów obiecał usunąć usterki i wymienić materac do końca tego tygodnia. Jaki morał nikt nie przyjechał właściciel mówi ze nie oszukuje ludzi podając terminy z głowy a materaca jak i łóżka dalej nie ma.
Żeby było wesoło w tym całym zdarzeniu to 24.03.2018 zostały zamówione 2 łóżka na różne adresy i odbiorców, oczywiście żadne z tych łóżek nie dojechało do konsumenta w wyznaczonym terminie. Sklep jak i właściciel zapewniał że towar będzie już dostarczony, że w czwartek lub piątek i nic nie ma , potem kolejny termin i nic nie ma dopiero oby dwa łózka dotarły w okolicach 19.05.2018. Do tego te drugie łóżko tez nie jest bez wad, materac jest mniejszy niż wymiary zamówienia a łóżko jest za duże w stosunku do wymiarów zamówienia efekt szczeliny powyżej 5cm z każdej strony. Do tego stelaż w ogóle nie zamocowany, w trackie przesuwania materaca po chwili wpada do wnętrza łózka, ponadto łózko jest krzywe!!
Także czy Państwo chcecie dokonać zakupu w tym sklepie to bardzo mocno się zastanówcie, terminy – parodia, jak widzicie powyżej 2 miesięcy, jakość wykonania – zagrażająca życiu!!!!!!!!
Stałe wprowadzanie w błąd klienta o terminie dostawy jak i usunięciu/ wymianie materacy.
Jeżeli Państwo chcecie to proszę podać email to z wielką przyjemnością prześle zdjęcia.
Jeszcze raz się proszę mocno zastanowić rozumiem jeden element nie sprawny ale dwa niezależne zamówienia i w jednym jak i w drugim przypadku materac jak i łóżko – czyli to co ta firma wytwarza.
Informacje na ulotce się różnią w stosunku do tego co jest podane w ofercie chociaż jedna jak i druga jest informacją handlową – celowy zabieg?
Wybór oczywiście należy do Państwa ja tylko przestrzegam a po tym zdarzeniu zacząłem przeglądać fora niestety ten temat się powtarza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
prosze o kontakt kalina.wieckowska@gmail.com dziekuje z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to dziwne. Mam w domu 3 materace Comfortbe i nie było żadnych problemów z realizacją zamówienia ani z dostawą. A jakość tych materacy jest naprawdę dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zdjęcia na opiniach Google
Proszę zajrzeć pod pokrowiec i zobaczyć co tam jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja właśnie polecam zwłaszcza łóżka metalowe. Ikea i tym podobne mogą się schować głęboko. Tak wytrzymałego łóżka jak z Comfortbe nigdy nie miałam. Ono jest nie do zniszczenia, a mam dwóch synów w wielu 7 i 11 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Akurat z tym się zgodzę. Jakość piętrowych łóżek metalowych comfortbe jest lepsza niż szwedzkiego potentata meblowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

kupiłam łóżko piętrowe Dakota białe 1 sierpnia , kasa całość na konto tego samego dnia, otrzymałam 17 września niebieskie(zgodziłam się na inny kolor)
ale termin realizacji 20 dni , pisałam, dzwoniłam, była chwila że sądziłam że nie będzie ani kasy ani łóżka, tylko sprawa na policji, zamówienie ostatecznie miało być odebrane 13 września w sklepie w Warszawie , oczywiście nie było go tam , więc stwierdziłam że zabiorę łóżko z wystawy sklepowej takie jakie jest, tylko możliwości transportowe mnie przed tym powstrzymały. Obiecano mi że będzie mi dostarczone na 17 września, i tak się stało.
Łóżko dobrze zapakowane, nie ma się zbytnio do czego przyczepić, ładne, solidne, zamawiałam dodatkową barierkę nawet 2 dodatkowe śruby dopakowali.
Problemem jest czas realizacji, i kontakt lub czasem brak możliwości kontaktu, może mam łóżko bo nie chcieli żebym zabrała to ze sklepu, kto to wie?????
Mam bardzo mieszane wrażenie na temat tego sklepu, bo fajne łóżko a kiepska obsługa i czas realizacji.
szkoda że zobaczyłam to forum po zamówieniu, bo córki bardzo długo czekały i płakały kiedy będzie ich łóżko :(
ale stwierdziły że to niebieskie jest ładniejsze.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też kupiłam w sierpniu łóżko Dakota po 2 miesiącach zrezygnowałam z zamówienia. Ciągle tylko przekładali termin i przepraszam, do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak się składa, ze tez kupiłam łóżko w sierpniu,na początku listopada zrezygnowałam bo ileż można czekać,pieniędzy nie ma,zostaje tylko wysłać pismo przedsądowe do zapłaty jak się nie dostosuje to sądownie odebrać pieniądze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakaś masakra, bardzo Ci współczuję. Zastanawiałam się nad ich ofertą, ale ostatecznie kupiłam łóżko gdzieś indziej - i jak teraz stwierdzam całe szczęście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dołączam się do odradzających ja mam identyczne doświadczenia niestety zrobiłem błąd i przedpłaciłem za zakup i teraz sądownie muszę odzyskiwać pieniądze .po fakcie ( niestety )znalazłem informacje że firma ma jakieś niespłacone zobowiązania w KRS konto na allegro zawieszone odradzam zdecydowanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy są szanse na odzyskanie pieniędzy przed sadem? Firma też mi jest winna pieniądze od marca zeszłego roku za oddany wadliwy towar. Bujam się z nimi już równo rok. Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, nie chciałabym iść w kolejne koszty nie do odzyskania. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam również mam problem z tą firmą jest ona nierzetelna. Zalega mi pieniądze w kwocie 969 zł. Jestem samotnie wychowujaca mamą 3 dzieci i nie pozwolę sobie na takie sytuacje. Moja rada złożyć pozew do sądu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam od kilku lat mam łózko i materac Comfortbe i nie mam żadnych zastrzżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Również nie otrzymałem zwrotu wpłaconej zaliczki. Po ponad 2 miesiącach oczekiwania na realizację zamówienia, odstąpiłem od umowy. Dotychczas nie otrzymałem zwrotu wpłaconej zaliczki. Teraz wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt pod adresem oszukani.comfortbe@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić łóżko kontynentalne. Bardzo dobrze się na takim śpi. Plecy nie bolą, a wstaje się bardzo dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja tam polecam. Tanie łóżka i materace a jakość naprawdę okej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to jakiś spisek? Specjalnie wpisałam Comfortbe w wyszukiwarkę i wszędzie te same oceny i opinie negatywne. Ja mam dwa łóżka i dwa materace z tego sklepu u dzieci w pokojach i mimo skakania po nich i użytkowania od jakichś 4-5 lat nic się z tym nie dzieje. Po prostu są solidnie wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja polecam, bo w takiej cenie nie znajdziesz lepszych łóżek i materacy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

do góry