Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz - opinia wątek zamknięty Szybko,sprawnie i miło. Wymiana wyswietlacza w ciągu godzinki i do tego...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

polecam wątek zamknięty dobry kontakt z technikiem miły chłop szybka i sprawna naprawa .....i o to...
~steffan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Polecam wątek zamknięty Super obsługa i szybka naprawa tableta
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Usunięcie SIM Lock wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Firma błyskawicznie poradziła...
~Leszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

profesjonalna ekipa, fachowa naprawa, wątek zamknięty Chyba najlepszy serwis pogwarancyjny z jakim się spotkałem. Pomysł na mały...
~Atlas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Lenovo, iPhone wątek zamknięty Niezwykle profesjonalny zespół, poradzą sobie z każdym problemem, miła...
~Ludwika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

IPhone 4S wątek zamknięty prawidlowa diagnoza oraz szybka i skuteczna naprawa, polecam
~Nestor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Dobry Servis telefonów komórkowych wątek zamknięty Z pomocy serwisu korzystalłam już kilka razy, obsługa miła i rzeczowa, chętna...
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

naprawa systemu wątek zamknięty bardzo jestem zadowolona dziękuję serdecznie oby wiecej takich ludzi w...
~JOANNA WARCZAK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Wizyta w serwisie wątek zamknięty Kolejny raz juz skorzystalem z usługi w tym serwisie. Proces diagnozy,wyceny...
~Igor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

W całym Trójmieście nie macie Państwo konkurencji wątek zamknięty To co gdzie indziej jest nie do naprawy u Was jakimś cudem działa, tyle, że...
~Małgorzata Hintzler
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Naprawa telefonu wątek zamknięty Telefon oddałam do nich po zalaniu (WC ;-) ). Tego samego dnia dostałam SMS z...
~Monika
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

mistrzowie swiata wątek zamknięty Kolejny raz pełny profesjonalizm.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

100% fachowcy wątek zamknięty Po raz kolejny jestem zadowoloną klientką. Spece nad specami !
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

kolejna naprawa wątek zamknięty Kolejna naprawa ,którą u nich robiłem zakończona sukcesem ;-) Telefon i dane...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Szybka i darmowa usługa wątek zamknięty Wybrałem się do serwisu z prostą sprawą - docięcie karty Micro SIM do Nano...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

porażka wątek zamknięty telefon otrzymałem w gorszym stanie niż oddałem, zamiast naprawić uszkodzili,...
~mandrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty W ciągu 6 mc trzykrotnie naprawiałem w tym punkcie rożne modele telefonów...
~t
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Świetny serwis, zawsze trafna diagnoza a nie naciąganie klienta. Mam do nich...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Fachowa szybka mila obsługa i serwis wątek zamknięty Fachowa szybka mila obsługa i serwis Nic więcej nie potrzeba klientowi
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

88

wątków

do góry