Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zbity ekran wątek zamknięty Rozbiłam swojego iPhone'a na chodniku. Ekran był w opłakanym stanie, na...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Naprawa i obługa OK. wątek zamknięty Wymiana aparatu w HTC M7. Polecam.
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

cudotworcy wątek zamknięty PRAWDZIWI FACHOWCY, URATOWALI G2MINI W 5 GODZIN Z CIEZKIEGO STANU ,...
~g
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Skutecznie, szybka, miło, tanio! Jestem pod wrażeniem.
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Zdjęcie simlocka Samsung A5 wątek zamknięty Musiałem ściągnąć simlocka z samsunga Galaxy A5, na Kołobrzeskiej miało to...
~4est
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Zniszczenie mojego telefonu wątek zamknięty Oddałam iPhone 6 do naprawy, ponieważ ekran się nie wyświetlał, po...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Naprawa I-phone 6S wątek zamknięty Mega sprawny serwis. Naprawa telefonu ,,od reki''-20 min.Wymiana ekranu....
~AK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Jedyny profesjonalny serwis!!! wątek zamknięty Dzisiaj dokonali operacji softu na moim Windows phonie, gdzie 2 inne serwisy...
~eselec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Naprawa telefonu wątek zamknięty Świetna obsługa! Odratowali mój zalany telefon, mimo że w innym serwisie nie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Najlepszy serwis telefonów w trójmieście wątek zamknięty Fachowe doradztwo i naprawa w każdym zakresie, miła obsługa, przystępne ceny....
~JaceK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Dobra firma, świadczy dobre usługi wątek zamknięty Naprawa telefonów w Gdańsku tylko w tej firmie. Moi znajomi dobrze o nich...
~Piotrek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2015

Bardzo sprawna i miła obsługa wątek zamknięty Szukałam miejsca, gdzie mogłabym zdjąć simlocka z mojego telefonu. Niby...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Serwis sprawny i fachowy, w przypadku jakichkolwiek reklamacji, również...
~Samsung
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Ocena firmy internetowej RingKing wątek zamknięty Ring King w Siedlcach mówi, że jest wporządku.
~Ring King
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Polecam Każdemu wątek zamknięty Przyszłam ze starym telefonem, aby zgrać zdjęcia, a że nie jest mi po drodze...
~Dorota
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2015

magda - opinia wątek zamknięty Pan za ladą bezczelny, problemy ze zgłoszeniem reklamacji. Telefon po...
~magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Może być wątek zamknięty Serwis wykonał naprawę, której nigdzie indziej w Gdańsku nie można był...
~nickon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

REWELACJA KAZDYM WZGLEDEM, POLECAM wątek zamknięty Rewelacja naprawde, pan na recepcji bardzo sympatyczny i mily. Wymienialam...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

polecam Firmę !! wątek zamknięty Zostawiłem do naprawy 2 telefony . Blackberry i Nokię 6303 . Bardzo sprawna...
~michal2122
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Kilkukrotna naprawa Iphone wątek zamknięty Usługi na 6+, zawsze pomocni, zawsze pozytywnie nastawieni i zawsze 100%...
~NC
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

88

wątków

do góry