Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełne zadowolenie wątek zamknięty Oddałem SGS4 do serwisu, który zamieniłem w cegiełkę po nieudanym...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Mega zadowolona wątek zamknięty Bylo dorze było szybko i było tanio !!! Pan który przyjął moj telefon...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Polecam ! wątek zamknięty Kolejny raz profesjonalna obsługa i szybki serwis. Coś co spotyka się dziś...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

serwis iPhone/iPad wątek zamknięty Przemila i niezwykle kulturalna obsluga. Bardzo profesjonalne i pomocne rady...
~ajfonik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

serwis iPhona/iPada wątek zamknięty Po dwoch nieudanych probach u pseudo naprawiaczach/ustawiaczach udalam sie do...
~ifona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Naprawa telelefonu wymiana złącza usb do lądowania. wątek zamknięty Telefony naprawiam u nich już od 4 lat.Tym razem poszedłem z Sony Acro S...
~sopocianin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam!!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Naprawa wątek zamknięty Miła i kontaktowa obsługa, telefon naprawiony tego samego dnia, prawie na...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Bibi - opinia wątek zamknięty Tanio, szybko, profesjonalnie. Usterka została naprawiona w 2 dni w rozsądnej...
~Bibi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

wymiana obudowy wątek zamknięty Zaniosłem iphona 3 z prośbą o wymianę obudowy.Telefon był do odbioru po 30...
~andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

naprawa galaxy s3 wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, uprzejmość i uczciwość cechuje ten salon. Wszystko...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Świetny kontakt. Oferta naprawy i potwierdzenie naprawy wysyłane smsem....
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Polecam ! wątek zamknięty Naprawdę,super serwis.Telefon mi się nie chciał włączyć to go zaniosłem i po...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Krzych - opinia wątek zamknięty "Nie włączający się telefon zaniosłem do tego serwisu w połowie grudnia...
~Krzych
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

iphone 4 wątek zamknięty Pelen profesjonalizm i bardzo dobre podejscie do klienta. Odpowiedz na kazde...
~Pawel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

tak to powinno wyglądać wątek zamknięty podejście do klienta to odróżnia ten serwis od innych.Wytłumaczą usterkę,...
~atucho
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Serwis Iphona wątek zamknięty Warto polecić jako niezależny serwis iphona. Jakość usług na najwyższym...
~m.max
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Rzetelna Firma. wątek zamknięty Miałem problem z Iphone-m cała akcja rozegrałą sie w ciagu 20 dni, efekt...
~Art
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

gorąco polecam wątek zamknięty Contact Serwice to super firma, najlepsi fachwcy, zawsze pomogą!!!! polecam...
~Majka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

opinia klienta wątek zamknięty wielki szacun dla serwisu, miło ,rzetelnie, na czas , wszystko uzgodnione z...
~Marek Czerwionka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

88

wątków

do góry