Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa wątek zamknięty Przyszłam tu dzisiaj z gośćmi z innego miasta, którym chciałam pokazać lokal,...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

Brak chęci sprzątania stolików przez personel lokalu. wątek zamknięty Brudne stoliki polane piwem i innymi napojami. Podczas prośby sprzątnięcia...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Jest dobrze :) wątek zamknięty Jestem bardzo częstym bywalcem i ogólnie jestem zadowolony, dobre piwko,...
~yvs11
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Żenada wątek zamknięty Kibel płatny - jakieś bramki, a bramek pilnuje cieć. Obsługa chamska (nie...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

CBI - opinia wątek zamknięty Super obsługa i super cocktaile!! Polecam!
~CBI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

ochroniarze - bandyci !!! wątek zamknięty W sobotni wieczór odwiedziłam Contrast ze znajomymi no i tragedia ochrona się...
~Kasia
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Contrast po przebudowie baru. wątek zamknięty Stracił klimat, przytulność i ogólnie atmosferę. Szkoda bo było fajnie, ale...
~Stały bywalec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Wstyd wątek zamknięty Jakie to typowe dla polskiego buractwa, że rozmowa zeszła na temat szaletow....
~Anton
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Mario - opinia wątek zamknięty Fantastyczne koncerty i imprezy
~Mario
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Marcin - opinia wątek zamknięty Co do płatnych toalet (tylko w sezonie)to radzę na przyszłość przed...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

... wątek zamknięty Knajpa kiedyś była fajna, klimaciarska i sympatyczna. Teraz jest to zwykły,...
~żeglarz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

PŁATNA TOALETA wątek zamknięty Od kilku dni jest tam zasada: aby toaleta była bezpłatna należy najpierw...
~Kris
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

toaleta wątek zamknięty następnych 5-ciu klientów Contrast traci raz na zawsze, a i będę źle...
~NIEZADOWOLONA
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

Toaleta cd... wątek zamknięty A mi tam "płatna toaleta" nie przeszkadza... Marudy powinny sobie przypomnieć...
~antonio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2013

toaleta płatna nawet dla klientów - wstyd! wątek zamknięty W tym roku również spędzamy z żoną urlop w Gdyni. W zeszłym sezonie...
~już NIE klient Contrastu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

żal wątek zamknięty 1.kupujesz piwo 2.idziesz do toalety płacisz 2zł za każdym razem 3.z...
~niepocieszony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce wątek zamknięty Świetne widoczki, przemiłe koncerty szantowe, niedrogie napitki - generalnie...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Nie szanują klientów wątek zamknięty Nikomu nie polecam - klient przed zakupieniem drinka w barze nie może...
~xxx
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Obsluga do wymiany wątek zamknięty Wpadam tam od czasu do czasu ale zawsze czuje, ze przeszkadzam obsludze dajác...
~Karolina
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2012

knajpka super wątek zamknięty Nie wiem dlaczego ludzie mają złą opinie o contraście jest to super knajpa a...
~paulinka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
155

postów

87

wątków

do góry