Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szantowy raj wątek zamknięty Dziś trafiłem na fantastyczny koncert szantowy,co prawda był to tylko duet...
~Janiko
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

akustyk wątek zamknięty Generalnie ukochałam sobie Contrasr , natomiast ostatnio kiepści im się...
~MARTA
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2008

do bani wątek zamknięty Moim zdaniem kontrast to beznadziejny klub, byłam tam ostatnio na koncercie...
~marta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

TAWERNA LEGENDA wątek zamknięty NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO MIEJSCA W POLSCE! BYWAMY TU CZĘSTO PRAWIE NA KAŻDYM...
~EWA I ZBYCH
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Bardzo sympatyczne miejsce wątek zamknięty Pierwszy raz trafiłem tam jakiś rok po przeprowadzce do Trójmiasta i...
~Viljar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

Skandaliczne zachowanie pseudo ochrony. wątek zamknięty Takiej arogancji ....nie widziałem w lokalach tego typu nigdzie ze strony...
~zły
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

Tawerna bylaby na 6+ dyby nie obsluga wątek zamknięty Contrast odwiedzam juz z 10 lat.Super klimat,nawet gdy go rozbudowali dalej...
~marynarz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 marca 2009

miejsce dla każdego wątek zamknięty W Contraście bywam raz na jakis czas, miejsce fajne, ciekawy wystrój,...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

superrrrr wątek zamknięty najlepsza knajpa w Gdynia,a koncerty Trzech Majtków wymiatają !jedyny minus...
~Kewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 marca 2009

Gdyński raj wątek zamknięty Contrast Cafe to chyba jedyna knajpa, do której staram się wracać za każdym...
~M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Palce lizac!! wątek zamknięty Byłem tam na paru koncertach i jestem wniebowzięty!! Klimat jakiego nigdzie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

:/ wątek zamknięty Pub odbieram bardzo pozytywnie. Za wystroj i muze duzy PLUS. Co mnie...
~klubowicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

zygfryd - opinia wątek zamknięty Swietna zabawa i mily klimat. Niestety zagubiona cenna pamiatka zapalniczka...
~zygfryd
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

;( wątek zamknięty ja swoje najlepsze lata spedzilam w contrascie(patrz kawal podstawowki,...
~zroozpaczona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 grudnia 2008

Co się z Wami dzieje?! wątek zamknięty Często przychodziłam do Contrastu na piwko... Raz jak weszłam w wakacje i...
~Stały bywalec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 grudnia 2008

Contrast - the Legend wątek zamknięty Witam! Byłem ostatnio w tym pubie! Wiele się zmieniło od czasu kiedy sam tam...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 grudnia 2008

rh+ - opinia wątek zamknięty To lokal który tworzy historię tego miasta !!! Podoba mi się brak dresów i...
~rh+
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

Klient nasz wróg??? wątek zamknięty Czytając poniższą opinię "Gościność z piekła rodem" odnoszę wrażenie, że...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

Uwaga z rezerwacja wątek zamknięty Ten pub-dotychczas jeden z moich ulubionych w Gdyni, w niczym nie przypomina...
~Ziaaba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 listopada 2008

Fajnie jest............... wątek zamknięty minusy to: brak miejsc dla niepalących, brak mniejszych np 2osobowych...
~aaaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
155

postów

87

wątków

do góry