Szpital im. Mikołaja Kopernika

Szpitale

Gdańsk, Nowe Ogrody 1-6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poród wątek zamknięty Poród Rodziłam w tym szpitalu w sierpniu 2007 roku i muszę przyznać, że...
~Izabela K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

poród wątek zamknięty Witam! Rodziłam w szpitalu Wojewódzkim w zeszłym roku, słyszałam parę...
~Ila
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 marca 2008

dr W. laryngolog wątek zamknięty 3 przykre spotkania z doktorem W. 1. 10 lat temu, w nocy po reakcji...
~elzbieta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 lutego 2008

ODPOWIEDź DLA KASA NAJWAżNIEJSZA wątek zamknięty Zastanów się dziewczynko zanim następnym razem napiszesz. Oddział ratunkowy...
~RATOWNICZKA NIE PIELęGNIARKA BO
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

JAK NAPRAWDE JEST NA INTENSYWNEJ TERAPII wątek zamknięty JAKIE SA WARUNKI NA INTENSYWNEJ TERAPII?CZY JEST MOZLIWOSC ABY MAMA ROCZNEGO...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

poród wątek zamknięty moja żona urodziłą piękną i zdrową córeczkę własnie w wojewódzkim w...
~mich.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 grudnia 2007

ortopedia wątek zamknięty Chciałbym podziękować pielęgniarkom i lekarzom za za fachowe podejście do...
~Czesław.Stachowski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Mama dziecka - opinia wątek zamknięty Personel medyczny podchodzi do pacjenta bez rękawiczek. Trudno jest sie czego...
~Mama dziecka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 grudnia 2007

poród wątek zamknięty We wrześniu urodziłam w Szpitalu Wojewódzkim córeczkę.Szczególnie bałam się...
~Ala
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 listopada 2007

porażka na całej linii... wątek zamknięty rodziłam tam pierwszego syna, po cesarce zamknięto mnie w izolatce gdzie...
~lila
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 listopada 2007

Patologia ciąży wątek zamknięty Niestety ocena jest bardzo kiepska gdyz pomimo umówionej wizyty na określona...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

Podziekowanie dla lekarzy na oddz. dziecięcym wątek zamknięty Dwa tygodnie temu nasz kilkutygodniowy synek trafił na oddział dziecięcy...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 listopada 2007

dokończenie wątek zamknięty rozumiemy was i wasze czekanie ale prosze was rownież o zrozumienie nas.my...
~rat.med.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

rat.med. - opinia wątek zamknięty drodzy pacjenci.zastanawia mnie dlaczego macie tak skrajne opinie na temat...
~rat.med.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

Podziekowania wątek zamknięty Dziekuje z calego serca personelowi oddzialu patologii ciazy,wszystkim...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2007

odmówiono mi pomocy wątek zamknięty W dniu 28 lipca 2007r. o godz. 14.50 odmówiono mi udzielenia pomocy po...
~Bożena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

TRAGEDIA wątek zamknięty To ze sa strajki niby wszyscy rozumiemy, ale... Bandyckie wrecz podejscie...
~ToMK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

SOR to nie przychodnia!!!!!! wątek zamknięty Czytając wypowiedzi niektórych pacjentów SOR wydaje mi sie ze trafiając do...
~Do Pani BEATY
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2007

Urodziłam śliczną córeczkę Wiktorię wątek zamknięty Dziękuje z całego serca ordynatorowi Zygmuntowiczowi i wszystkim lekarzom i...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2007

^^ - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam
~^^
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
474

postów

314

wątków

do góry