Szpital im. Mikołaja Kopernika

Szpitale

Gdańsk, Nowe Ogrody 1-6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Oddział SOR dla dzieci pani rezydent Karolina pomimo dużej ilości pacjentów i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

oddział ginekologiczno - położniczy wątek zamknięty 30.04.2019 roku przeszłam operację usunięcia macicy, już kilka razy byłam...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Odradzam gastroenterologie wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam gastroenterologię. Jeżeli dziecko nie ma żadnej...
~Matka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Masakra wątek zamknięty Odradzam dziś miałam mieć zabieg żeby usunęli mi polipa w szpitalu byłam o...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Sylwestra na sorze wątek zamknięty .Od 25.12.2018 ojcu z nosa leciała krew z .26.12.2018 wizyta u lekarza...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam szpital Wojewodzki wątek zamknięty Witam, 20 grudnia przyszedł na świat nasz synek. To mój drugi poród w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

Porod wątek zamknięty 20 grudnia w szpitalu przyszła na świat nasza córeczka. Cudowna opieka...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 grudnia 2018

Położne wątek zamknięty Opieka położnicza na patologii ciąży oraz na noworodkach jak u mamy. Położne...
~Natalia z Leonem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Urwany kciuk wątek zamknięty Pozdrowienia dla wyśmienitej ekipy ortopedii w szpitalu, mega podziękowania...
~Mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Koszmar na sorze wątek zamknięty Sor w Gdańsku najlepiej żeby został zlikwidowany! Bo korzyści nie przynosi...
~Monia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Koszmar wątek zamknięty Beznadziejnie , paczka na Poczcie Polskiej lepiej sie czuje i jest otoczna...
~Nagły przypadek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Piwnica wątek zamknięty Dojście piwnicą na badanie MRI. Obskurnie, śmierdzi, obdrapane ściany, dla...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Neurochirurgia ok wątek zamknięty Na początku czerwca miałam operacje usunięcia guza mózgu na oddziale...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 czerwca 2018

Nie przyjęli do szpitala z rzutem sm wątek zamknięty To co dzieje się w tym szpitalu to masakra - syn z rzutem stwardnienia...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Wczoraj pojechałam z synkiem na SOR i chciałam bardzo podziękować pani doktor...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

pediatria wątek zamknięty Tragedia to mało powiedziane, dziecko dostało skierowanie do szpitala na...
~pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Koszmar wątek zamknięty Szpital Porażka, tak powinien nazywać się ten przybytek. Otrzymałem...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

laryngologia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa ale mało czasu dla pacjenta
~Wisław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

podziekowania do dr roclawskiego wątek zamknięty przez 3 tgodnie bylam leczona przez doktora rodzinnego na zapalenie korzonek...
~Mariola Pietkiewicz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

dr.Rocławski wątek zamknięty dr. na pierwszej wizycie obalił wcześniejsze diagnozy innych lekarzy....
~emeryt
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
474

postów

314

wątków

do góry