Widok

Coś do poczytania na długie wieczory

Sprzedam Śródmieście Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
W ciąży hurtowo pochłaniałam różniste książki. Miesiąc temu urodziłam córcię i nawet nie przypuszczałam, że takie maleństwo może pochłaniać aż tyle czasu i uwagi mamy :) Wysprzedaję część domowej biblioteczki. Może któraś będzie chętna? Książki są w języku angielskim, edycja typu paperback, oczywiście używane, ale w dobrym stanie. Większość z nich to bestsellery wg New York Times. Kategoria to coś w rodzaju thrilleru, zagadka, a dwie ostatnie to raczej obyczajowe o miłości. Pierwsza tura:
1. "Light in shadow" Jayne Ann Krentz
2. "On the run" Iris Johansen
3. "The body farm" Patricia Cornwell
4. "Candles burning" Tabitha King and Michael McDowell
5. "Phantoms" Dean Koontz
6. "A crack in Forever" Jeannine Brewer
7. "Swimming with dolphins" Erin Pizzey

Cena: 6 zł sztuka
Komplet: 35zł

Kontakt: kamenaa@wp.pl
Możliwy odbiór osobisty w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam jeszcze opisy :)
Ad. 1)
Zoe is talented and successful interior designer with a unique gift: she is so finely attuned to spaces that she can hear her client's walls cry out in anguish. Disturbed by these painful echoes of the past, Zoe enlist detective to help investigate the house's history. Something, she is convinved, happened here. Something terrible....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamenaa wzięłabym A crack in forever - gdzie dokładnie odbiór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Długich Ogrodach, może też być np. Starówka. Najlepiej napisz emaila to się dokładnie umówimy :) kamenaa@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Długie Ogrody

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...

do góry