Cozapies Inicjatywa

Szkolenia psów

Trójmiasto I Okolice

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jogi - opinia wątek zamknięty Jest super, bardzo dobre podejście do zwierząt z problemami.
~Jogi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Lu - opinia wątek zamknięty Świetna kobieta, fachowiec pierwsza klasa. Empatyczne, poparte wiedzą i...
~Lu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Malwina - opinia wątek zamknięty Karolina ma doświadczenie w pracy z psami schroniskowym i i psami...
~Malwina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Kasia Załucka - opinia wątek zamknięty W październiku i w grudniu brałam udział w szkoleniach prowadzonych przez...
~Kasia Załucka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Karolina to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dzięki ogromnej wiedzy...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Zofia Załucka - opinia wątek zamknięty Karolina przyjechała pomóc ze zwierzakami w schronisku. Ma super podejście,...
~Zofia Załucka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Miałem ogromną przyjemność współorganizować warsztaty dotyczące pracy z psami...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Dokładnie jak w opisie - potrafi pomóc tak, żeby zarówno pies jak i opiekun...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Pani Karolina bardzo nam pomogła, to prawdziwa czarodziejka. Przez bardzo...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Inicjatywa Cozapies to naprawdę wyjątkowe podejście do psa w dzisiejszych...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Karolinę spotkaliśmy przypadkiem w drodze z dworca, po długiej podróży z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Aleksandra Prałat - opinia wątek zamknięty Pani Karolina potrafi wszystko wyczytać co jest nie tak z relacjami u psa....
~Aleksandra Prałat
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Ogromna wiedza na temat psich zachowań i dodatkowy zmysł do odczytywania ich....
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam każdemu, kto ma jakikolwiek problem z zachowaniem psa, bądź po...
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Magdalena Mizak - opinia wątek zamknięty Karolinę poznałam w maju tego roku na warsztatach z psiej komunikacji w...
~Magdalena Mizak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Ela Jerzyk - opinia wątek zamknięty Miałam okazję brać udział w szkoleniu w schronisku dla zwierząt bezdomnych,...
~Ela Jerzyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Podejście zupełnie inne niż doświadczyłam dotychczas. Zna i rozumie potrzeby...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Monika K. - opinia wątek zamknięty Zawsze profesjonalne podejście. Karolina ma dużo empatii dla zwierząt i...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Basia i Wojtek - opinia wątek zamknięty Polecamy współpracę z panią Karoliną. Jest osobą doskonale rozumiejąca psy i...
~Basia i Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 grudnia 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Pani Karolina rozwiązała problem, jaki mieliśmy z psem w fachowy sposób,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry