Centrum Doskonalenia Zawodowego

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, gen. Józefa Sowińskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klara - opinia Anielska cierpliwość! Zdane za pierwszym mimo ze do dnia egzaminu nie...
~Klara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Kama - opinia wątek zamknięty Super! Miła atmosfera. Dostosowują się do Twoich potrzeb.
~Kama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

polecam wątek zamknięty zdałam bez problemu za pierwszym razem, z terminami jazd nie było żadnych...
~aa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Instruktor Stanisław Litwin wątek zamknięty Tak, zdecydowanie Pan Staszek jest Najlepszy. Kto do niego trafi na pewno...
~Danusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

profesjonalizm wątek zamknięty Godna polecenia, solidna i profesjonalna szkoła nauki jazdy. Wykłady...
~pk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

NAJLEPSZY INSTRUKTOR - STANISŁAW LITWIN wątek zamknięty CZŁOWIEK O ANIELSKIEJ CIERPLIWOSCI , BARDZO POLECAM
~ANNA
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nie Polecam tej szkoły ze względu na instruktorów jazdy.Teoria na średnim...
~Kursantka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

Ja - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z tej sql, obsluga bardzo profesjonalna i mila :)...
~Ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Mam porównanie z innym ośrodkiem bo podjęłam naukę po 2 latach przerwy po...
~Gabi 21
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Najlepsze OSK jakie mogłam wybrać! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Credo. Podczas kursu dobrze się bawiłam, a egzamin...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

BARDZO POLECAM TEN OŚRODEK!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim tyn ośrodek ,wykłady prowadzone w sposób...
~olcia136a
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

NIE POLECAM PANA STANISŁAWA wątek zamknięty Nie polecam pana Stanisława NICZEGO MNIE NIE NAUCZYŁ gdy wykupiłam sobie...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Pan Rysiu najlepszy ! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem !!! Pan Rysiu najlepszy ! Uczy przewidywania i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

polecam! Pan Rysiek jest super! wątek zamknięty Kurs robiłam w innej szkole i to była porażka- straszna atmosfera podczas...
~Kreska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Za przystepną cenę kursu zajęcia prowadzone są na dobrym poziomie, Miałam...
~Amelia Górka.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Nie polecam Pana Rysia!! wątek zamknięty Credo jako szkoła w porządku.Teoria dobrze prowadzona i miła obsługa ale......
~Szynszyl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Bardzo serdecznie polecam wątek zamknięty OSK Credo, teoria w dwa tygodnie, zajęcia przeprowadzone profesjonalnie w...
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

Szkoła jazdy numer 1 wątek zamknięty Wszystkim gorąco polecam tę szkołę jazdy. Teoria bardzo dobrze prowadzona,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalnie i szybko! Polecam zwłaszcza Pana Romana, świetnie przygotował...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Szkoła przeciętna wątek zamknięty Zacznę od mało przystępnej ceny 1400zł za kat.B (teoria + praktyka). Im...
~Anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

68

wątków

do góry