Credo Zakład Pogrzebowy

Zakłady pogrzebowe

Gdańsk, Adama Mickiewicza 20A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SERDECZNE PODZIĘKOWANIE wątek zamknięty Serdecznie dziękuję pracownikom Zakładu Pogrzebowego CREDO za pełen...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Chciałabym podziękować Firmie a przede wszystkim Panu Jarkowi za pięknie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty W czwartek odbył się pogrzeb mojego taty zorganizowany przez firmę Credo z...
~Leszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Profesjonalnie wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Credo. Spotkaliśmy się z ogromnym taktem i...
~Bogna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Profesjonalizm wątek zamknięty Dziękuję firmie za profesjonalne podejście w załatwianiu spraw pogrzebowych....
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

dziekuje wątek zamknięty Panowie z Credo wiedzą jak podejście do ludzi w tak ciężkiej chwili.Wszytko...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Przekazuje szczere wyrazy podziwu dla zakładu pogrzebowego...
~Tkacz Małgorzata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Duży profesjonalizm wątek zamknięty W takich chwilach jak pogrzeb bliskiej osoby to co najważniejsze, to okazanie...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

Profesjonalizm i ludzkie podejście wątek zamknięty Wczoraj pożegnaliśmy mojego Stryja. Formalności pogrzebowe zleciłyśmy z...
~Bratanica Krzysztofa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Pośpiech niewskazany wątek zamknięty Wyjątkowa chwila i wyjątkowy czas dla bliskich zmarłego. A przy tym wszystkim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Pomoc od firmy i profesjonalna obsługa w takim momencie jak pogrzeb to...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Godnie i profesjonalnie wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi tego zakładu.Począwszy od załatwiania spraw w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Fachowo i miło wątek zamknięty Doskonały kontakt i obsługa
~dyga41
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

Profesjonalnie wątek zamknięty Usługa pogrzebowa świadczona na najwyższym poziomie! Firma godna polecenia....
~Jola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

rozgoryczenie i rozczarowanie wątek zamknięty Pochowanie bliskiej osoby to wielki ból i smutek. Każdy życzyłby sobie, by ta...
~rozgoryczona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Profesjonalizm. wątek zamknięty W ostatnim czasie pochowałem na jednym z gdańskich cmentarzy parafiankę,...
~ks. Arkadiusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

dziękuję wątek zamknięty Nagłe odejście mojej Mamy odebrało mi zdolność logicznego myślenia.na...
~lili
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

Dziękuję... wątek zamknięty Z tą chwilą, gdy trzeba przygotować ostatnie pożegnanie najbliższej osobie...
~Piotr B. Gdańsk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

38

wątków

do góry