Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fantastyczne Przedszkole wątek zamknięty Od kiedy mój synek chodzi do przedszkola na Morenie to wiem, że dokonałam...
~Uśmiechnięta mama :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Polecam przedszkole wątek zamknięty Po roku uczęszczania mojej córki do tego przedszkola mogę z czystym sumieniem...
~Sylwester G
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Przedszkole jest ok wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do przedszkola od miesiąca, zauważyłam, że podobnie jak...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Polecam wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do tego przedszkola już dwa lata i jestem bardzo...
~Mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Drodzy Rodzice. wątek zamknięty W ostatnich dniach w związku ze zbliżającym się małymi krokami końcem roku...
~Dyrektor Przedszkola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jestem mamą trzylatka, który uczęszcza do grupy na morenie , oddając małego w...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

POLECAM!!!!!!!! wątek zamknięty MÓJ SYN CHODZI DO TEJ PLACÓWKI 3 ROK.JA,JAK I ZARÓWNO SYNEK JESTEŚMY BAAARDZO...
~MAMA PRZEDSZKOLAKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Polecam... wątek zamknięty Mój synek chodzi do filii przedszkola na Morenie. Jestem z przedszkola...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM wątek zamknięty Nasza córeczka uczęszcza do Cudownej Krainy już przeszło rok. Czytając...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

polecam wątek zamknięty Decyzja o wysłaniu mojej córki do przedszkola była bardzo trudna. Długo...
~al
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Z pełną odpowiedzialnością polecam innym rodzicom ! wątek zamknięty Jestem mamą czterolatka, który już drugi rok uczęszcza do Wesołego...
~Mama 11
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Fajne przedszkole :) wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń do tego przedszkola, córka uczęszcza tam od września z...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

zadowolona mama wątek zamknięty Polecam to przedszkole wszystkim Rodzicom przyszłych przedszkolaków.Moja...
~Asia B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką daję to przedszkole mojej córce....
~jona
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

opinia po 2 latach wątek zamknięty Opinia po 2 latach uczęszczania: Przedszkole ma wiele plusów, ale po 2 latach...
~K.S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Wszystkim dzieciom życzę takiego przedszkola! wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do filii na Morenie. Jestem maxymalnie zadowolona z tej...
~M.K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

Rodzinna atmosfera wątek zamknięty Bardzo fajne przedszkole.Panie bardzo mile i traktuja dzieci naprawde jak...
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

POLECAM WSZYSTKIM! wątek zamknięty Nasz Synek jest szczęśliwym przedszkolakiem już od dwóch lat. Początkowo...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Super Przedszkole! wątek zamknięty Polecam wszystkim "Wesołe Przedszkole" na Morenie. Bardzo ładnie wyposażona...
~domis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Profesjonalizm wątek zamknięty Zdecydowanie polecam filię przedszkola z Matarni na Morenie (ul.Warneńska)....
~aleks
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

40

wątków

do góry