Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kompleksowego leczenia w tym gabinecie , a w...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

rewelacja wątek zamknięty 12 lat temu wybiłam zęby i wstawiłam sobie porcelanowe licówki, gwarancja...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 września 2009

Kasia - opinia wątek zamknięty swietna obsluga i fachowe podejscie do pacjenta.polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Miło i profesjonalnie. wątek zamknięty Trafiłem do gabinetu poleconego przez znajomego.W Curodentalu zostałem miło...
~Jacek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Fachowe podejście wątek zamknięty To jest jedyna klinika w kturej niema problemu nie do przeskoczenia zawsze...
~ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 grudnia 2008

byłem w piekle wątek zamknięty serdecznie polecam miłośnikom wyrafinowanych tortur,gabinet ten proponuje np...
~przemek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 września 2008

jestem bardzo zadowolona :) wątek zamknięty Właśnie dzisiaj skończyłam leczenie kanałowe szóstki :) Po niemiłych...
~Weronika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lipca 2007

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam. Leczenie w tym gabinecie jest na wysokim poziomie, wiem...
~Artur
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2007

meg - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu stomatologicznego.bardzo...
~meg
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Polecam wszystkim. wątek zamknięty Jestem pacjentką leczącą się Centrum Stomatologicznym Curodental.Leczyłam...
~Joanna Bystra
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

30

wątków

do góry