Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Może jeszcze raz spróbuję wątek zamknięty Obsługa kelnerska może przemęczona .Niestety trafiłam na zły dzień.
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Bardzo dobrze wątek zamknięty Bardzo dobre miejsce na relaks przy jedzeniu i winku. Jedzenie bardzo...
~Cornelius
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

tragedia w obu lokalach wątek zamknięty Byłam parę razy , za pierwszym razem bardzo mi się podobało niestety miesiąc...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Bardzo pysznie wątek zamknięty Bardzo pysznie i sympatycznie. Ceny wysokie lecz przy świeżych i dobrych...
~Karin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

nie polecam wątek zamknięty niestety ale nie mogę polecić - zamówiłam rybę dnia - w menue nie ma ceny -...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Dobre miejsce wątek zamknięty Dobre miejsce aby posiedziec, napic sie i zjesc.
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Pysznie i przyjemnie wątek zamknięty Bardzo przyjemny lokal z bardzo dobrym jedzeniem. Na starówce ciężko o...
~Anna M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Polecam ale.... wątek zamknięty Nie mogę powiedzieć, że jedzenie jest niesmaczne bo bym skłamała. Także...
~Aśka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Pysznie i przyjemnie wątek zamknięty Miejsce estetycznie urządzone, ze smakiem i gustem. Jedzenie bardzo smaczne....
~Janka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Super miejsce wątek zamknięty Wróciłam do Gdańska po wielu latach i jestem bardzo zaskoczona. Wszystkim....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Bardzo dobrze! wątek zamknięty Bardzo dobrze jest dobrze zjesc w milej atmosferze i to wlasnie uczynil...
~Edi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Pysznie i przyjemnie wątek zamknięty Fajne miejsce żeby posiedzieć delektując się ciekawie podanym jedzeniem i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Super miejsce wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja. Jedzenie wyjatkowo smaczne. Troche dlugo sie czeka...
~Rafal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Swietne miescje wątek zamknięty Swietne miejsce. Pyszne salatki. Bardzo mi sie podobalo
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Świetne miejsce z pysznym jedzeniem i całkiem sprawną obsługą
~Tomek Krasny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Pyszne jedzenie i fajni ludzie wątek zamknięty To miejsce z pysznym jedzeniem i ludzmi, ktorzy sie staraja i chca zrobic cos...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Super miejsce wątek zamknięty Super miejsce z super jedzeniem i ludzmi którzy się starają. Poznalam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Super wątek zamknięty Super miejsce. Wreszcie możńa zjesc cos dobrego i nie sushi na starowce
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Byłam Zobaczyłam Zjadlam - super wątek zamknięty Super jedzenie i mili ludzie. Fajny klimat. Pewnie mogę jeszcze coś poprawia...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Bardzo smacznie wątek zamknięty Wiele razy byliśmy już w Luli w Garnizonie i gdy się okazało że to siostrzana...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry