Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Utrzymac pewien standart wątek zamknięty Ostatnio byłem z zona po raz kolejny w tej restauracji,zamawiajac za kazdym...
~HORD
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Fajnie i smacznie wątek zamknięty Bardzo smacznie!!! Obsługa sympatyczna. Wystrój ciekawy, atmosfera przyjemna....
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, wystrój ładny, obsługa miła. Podsumowując to nic dodać...
~JH
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Zdrowo smacznie i z pasją wątek zamknięty Restaurację odwiedziałam pierwszy raz z rodziną na koniec sierpnia....
~Monika Rodzeń
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Przyszły stały klient?? wątek zamknięty W restauracji byłam niedawno. Lokal wygląda super, ładnie urządzony, w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Kolacja z przyjaciółmi wątek zamknięty Byłem w restauracji w Bojanie na kolacji z przyjaciółmi. Dowiedzieliśmy się...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

wypad we dwoje wątek zamknięty Polecam. Miła, trochę zakręcona obsługa (trafiliśmy akurat na chrzciny)...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa beznadziejna (strasznie zakręcona). Ceny nie adekwatne do jakości. Na...
~karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Fantastyczna restauracja z bardzo smacznym jedzeniem. Byłam...
~Alejakwiatowa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Przepyszna golonka wątek zamknięty Fajna knajpka z rewelacyjną golonką. Polecam
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Byłam w niedzielę z mężem i dziećmi. Bardzo dobre jedzenie, fajny wystrój a...
~Baśka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Bardzo miła resteuracja wątek zamknięty Było wszystko bardzo dobre ;-)
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Nic specjalnego, ubogo wątek zamknięty W ostatni weekend odwiedziłem restaurację z żoną ponieważ mieszkamy...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Klient czy znajomy wątek zamknięty Byłem razem z narzeczoną, wypadło na nas, że obsługiwała nas Pani Patrycja,...
~Airport
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry