Czerwony Piec

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 40C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karym - opinia wątek zamknięty Pizza przepyszna, sałatki równie dobre, lemoniada godna polecenia. Brakuje mi...
~Karym
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

ad - opinia wątek zamknięty super fajnie przyjemnie i smacznie
~ad
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Najlepsza pizza w Trójmieście! wątek zamknięty Nie ma lepszej pizzy peperoni. Pyszny sos pomidorowy. Bavaria bezalkoholowa i...
~m.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Po prostu pizza idealna. Niebo w gębie!
~Ally
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Smak Włoch w Gdyni :) Często wpadam z żoną, tandem z sąsiednim AleBrowar daje...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Trio z Starowiejskiej wątek zamknięty Co tu dużo mówić. Must have dla wszystkich miłośników pizzy w Gdyni. Z...
~BM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Dobra pizza. Warto wątek zamknięty Czas oczekiwania szybki. Dobra pizza. Ceny przystępne.
~Agnes
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

sympatycznie wątek zamknięty Bardzo dziekuję za wspaniałą obsługę - za bezproblemową obsługę. tj....
~Anja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Polecam wszystkim wątek zamknięty Pyszna i niesamowicie bogata sałatka z gorgonzolą a panini pyszne i chrupiące...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

byliśmy i polecamy wątek zamknięty byliśmy, zjedliśmy, jesteśmy zachwyceni - jedna z najlepszych pizz w...
~JFK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

Mistrzostwo wątek zamknięty Najlepsza pizza jaka jadlem.
~Lukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Własne zdanie wątek zamknięty Wydawało mi się że jeżeli zdam się na opinię z Internetu to z pewnością...
~Akane
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Pysznie wątek zamknięty Obłędnie pyszna pizza. Obsługa bardzo mił. Bywam od czasu do czasu i nigdy...
~Pawel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

d..nier urywa wątek zamknięty Ciasto do pizzy smaczne ale bez fajerwerków.Piżze dość ubogie.Obsługa trochę...
~luccka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

serdecznie polecam wątek zamknięty Świetna włoska pizza... Lokal również poza sezonem turystycznym wypchany...
~wojtson
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Nie wiem kto pisze te opinie... wątek zamknięty Bylam tam dwa razy. O dwa za dużo. Pizza jest dosyć kiepska, bardzo mdle i...
~prawdziwa opinia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Fenomenalnie wątek zamknięty Więcej takich miejsc w Gdyni, świetnie że to powtsało.
~Piotr Ananicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Nic do zarzucenia :) ! wątek zamknięty Byłam kilka razy. Nie zdarzyło się, żebym na coś narzekała. Fakt obsługa nie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Ocena jakości wątek zamknięty Dziwi mnie to, że ludzie do tego stopnia ulegają modom. Jakość pizzy jest...
~były gość
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

NIEBO W GĘBIE! wątek zamknięty Byłam już kilka razy:-) Pizza niesamowita! Świeże, przepyszne, fenomenalne...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry